Google запустить онлайн-магазин з продажу електронних книг Автор: lesya · Опубліковано: 06.12.2010 12:03 · Розділ: Нові технології

За даними The Wall Street Journal і Bloomberg найбільша інтернет-компанія Google незабаром запустить онлайн-магазин з продажу електронних книг Google Editions. У США запуск сервісу запланований на кінець цього року, а міжнародна версія магазину стане доступною користувачам десь у I кварталі 2011 року, підтвердив журналістам WSJ менеджер компанії Google Скотт Дугал.

Представники компанії Google у співпраці з великими видавцями мають намір продати сотні тисяч електронних книг. Так, останнім часом незалежні видавництва стали отримувати від представників Google пропозиції укладання вигідних контрактів.

За даними опитування, проведеного з цього приводу журналістами WSJ, експерти вбачають перевагу Google Editions найперше в тому, що саме цей сервіс не прив'язуватиметься до конкретних пристроїв для читання чи до певного відповідного програмного забезпечення. Куплені безпосередньо у Google чи в якогось іншого продавця електронні книги можна буде без зайвих проблем додавати в персональну бібліотеку, доступну через обліковий запис Google, а згодом читати їх прямо з екрану комп'ютера, планшета або смартфона.

Google незабаром запустить онлайн-магазин з продажу електронних книг Google Editions (фото взято з сайту atcnq.com)
Google незабаром запустить онлайн-магазин з продажу електронних книг Google Editions (фото взято з сайту atcnq.com)

Такий проект значно відрізняється від підходу до поставленого питання компанії Amazon, яка, випустивши у 2007 р. спеціальний пристрій для читання електронних книг Kindle, на сьогоднішній день контролює, за оцінкою експертів, близько 65% ринку електронних видань. Власники Kindle можуть придбати книгу винятково в магазині Amazon, а володарі інших рідерів, які завантажують тексти з Amazon.com, змушені заодно встановлювати й програму Kindle.

Попередній "книжковий" проект Google (Google Books, який створював сприятливі умови для видавців, що бажали продати скановані версії книг через інтернет) заморожений у зв’язку з судовими розглядами з приводу порушення авторських прав. За оцінкою аналітиків Forrester Research, суми, виручені від продажу електронних книг у 2010 р., досягнуть $ 966 млн. А компанія Google, на думку багатьох видавців, зможе захопити до 20% ринку завдяки інтеграції нового сервісу з пошукачем.

Джерело: http://www.comnews.ru/


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.