Спеціалісти стверджують: незабаром на Місяці активно розвиватиметься секс- індустрія Автор: lesya · Опубліковано: 06.12.2010 10:43 · Розділ: Наука

Американські вчені, аналізуючи ринок Землі на Місяці, дійшли висновку, що зовсім скоро тут, за межами нашої планети, побудують готелі, в яких активно розвиватиметься секс-індустрія.

Місяць має доволі низьку гравітацію, яка в майбутньому допоможе вирішити проблему проживання на цьому супутнику Землі. Окрім того, на сьогоднішній день значна кількість заможних і знаменитих скуповують ділянки на цій планеті. Завдяки цьому вчені припустили, що коли Місяць буде досить освоєний, то на ньому обов’язково збудують готелі. Водночас, за твердженням спеціалістів, відвідувачі місячних готелів будуть не лише відпочивати, але й займатимуться сексом. За даними вчених, вже до кінця цього століття можна буде не лише побувати на Місяці, але й жити на його поверхні.

На Місяці скоро збудують готелі (фото взято з сайту torrents.net.ua)
На Місяці скоро збудують готелі (фото взято з сайту torrents.net.ua)

Перед цим експерти на дні декількох кратерів у південній частині Місяця виявили воду в замерзлому стані, а це змушує ще раз серйозно замислитися над можливістю створення ще однієї оселі для землян.

Разом з тим деякі магнати планують відкрити на Місяці свої готелі та інші заклади, незважаючи на те, що на даний час можливі та доступні лише короткі та нетривалі подорожі на Місяць.

Що ж стосується інтимних зв'язків на Місяці, то, за відгуками космонавтів, вони нагадують заняття коханням в басейні, відчуття дуже схожі. Хоча на сьогоднішній день є дані, що після таких сексуальних витівок у частини підкорювачів Всесвіту виникали проблеми з потенцією, розвивалося чоловіче й жіноче безпліддя.

Джерело: http://www.segodnya.ua/


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.