Різдвяна ялинка на плесі озера у Ріо- де- Жанейро Автор: lesya · Опубліковано: 06.12.2010 10:34 · Розділ: Новорічні новини

Цими днями запалили вогні на найбільшій у світі плавучій різдвяній ялинці у Ріо-де-Жанейро. Споруджена зі сталевих конструкцій, загальна вага яких становить 542 тонни, найвища плавуча ялинка світу за версією Книги рекордів Гіннеса має висоту 85 метрів, що відповідає висоті 28-поверхового будинку. Різдвяна красуня встановлена на понтонах на водному плесі озера Лагоа в оточенні фешенебельних районів та океанських пляжів південного округу Ріо.

Для забезпечення відображення на поверхні велетенської споруди різноманітних різдвяних сюжетів, які тематично змінюватимуться з настанням темноти, використано 3,3 мільйона ламп. З настанням темряви ялинка також підсвічуватиметься чотирма прожекторами потужністю до 7 тисяч ват, вмонтованими в її підставки.

Церемонія відкриття плавучої ялинки зібрала на берегах озера Лагоа десятки тисяч глядачів. У зв’язку з великим скупченням мешканців Ріо та туристів у районі проведення урочистостей утворилися автомобільні пробки. Для посилення патрулювання та нагляду представники відповідних органів направили до озера 70 поліцейських, а також 40 автомобільних і мото-патрулів. Спершу під відкритим небом відбувся святковий концерт, а кульмінацією шоу став піротехнічний спектакль.

Плавуча ялинка Ріо- де- Жанейро занесена до Книги рекордів Гіннеса (фото взято з сайту ukranews.com)
Плавуча ялинка Ріо- де- Жанейро занесена до Книги рекордів Гіннеса (фото взято з сайту ukranews.com)

Вперше ідея встановити головний символ Різдва на озері посеред мальовничих пагорбів була втілена в життя ще у 1996 році. З тих пір ялинка на тлі всесвітньо відомої статуї Христа-Спасителя на горі Корковаду виросла майже вдвічі - з 48 до 85 метрів, та, набувши популярності, стала знаменитою і перетворилася на один із символів як Ріо-де-Жанейро зокрема, так і всієї Бразилії загалом. За даними Секретаріату з питань туризму Ріо, ялинка є третьою за рахунком пам'яткою міста, яка поступається лише новорічним феєрверкам на пляжі Копакабана та знаменитому Карнавалу.

Диво-ялинка запалюватиме вогні щовечора протягом всіх різдвяних та новорічних свят. Вечорами щогодини з її вершини долинатимуть різдвяні мелодії у виконанні спеціального електронного дзвона, який творці проекту встановили всередині споруди.

Джерело: http://www.rian.ru/


Інші новини розділу

 • 2017: ялинки, фотозони, і воркшопи у столиці

  2017: ялинки, фотозони, і воркшопи у столиці · Anastasia · 21.12.2016 14:16

  З нагоди святкування Нового року у Києві готують безліч цікавих локацій для мешканців та гостей міста. Цьогоріч створювати святкову новорічну атмосферу будуть ярмарки, фудкорти, фотозони та концерти.


 • Як зустріти 2016 рік?

  Як зустріти 2016 рік? · Марина Левицкая · 01.12.2015 11:22

  Не варто сперечатися з тим, що Новий рік є найчарівнішим святом у році. Це пов'язано з тим, що кожна людина вірить в зміни на краще, покладаючи великі надії на Новий рік. Свято асоціюється з чимось казковим і містичним, тому ми робимо все можливе для того, щоб допомогти всьому доброму і хорошому не оминути наш дім.


 • Найоригінальніші подарунки до Дня закоханих

  Найоригінальніші подарунки до Дня закоханих · lesya · 04.01.2014 15:04

  Після Різдва пора зимових подарунків, здавалося б, закінчиться. Але ні: якщо у вас є половинка, то готуйтеся до прекрасних сюрпризів всього через кілька тижнів. Так, День святого Валентина обіцяє потішити закоханих приємними подарунками.


 • Незвичні різдвяні традиції

  Незвичні різдвяні традиції · lesya · 04.01.2014 11:16

  Традиції українського Різдва корінням сягають у глибину віків. І якщо колись це свято відзначали з особливим розмахом, сьогодні його традиції збереглися хіба що в селах. Та все одно в багатьох українських квартирах шостого числа понад вечір у квартирах погасне світло, і різдвяна свічка освітить святковий стіл з центральною стравою – кутею – своїм ненав’язливим світлом.


 • Британець приготував різдвяну індичку в полум'ї вихлопу Lamborghini

  Британець приготував різдвяну індичку в полум'ї вихлопу Lamborghini · lesya · 24.12.2013 21:37

  Незабаром Різдво, і всі, хто його відзначає, з нетерпінням чекають цього свята. На столах українців з’явиться кутя і вареники, а британці куштуватимуть індичку.