Злочинці викрали папугу, який вилаяв мера Мюнхена Автор: Вікторія · Опубліковано: 19.05.2009 17:39 · Розділ: Цікаві факти

Самка папуги, знаменита на весь Мюнхен тим, що вміє співати оперні арії і одного разу непристойно обізвала мера міста, викрадена невідомими.

Ставши місцевою знаменитістю, 36-річна Коко навчилася співати у свого колишнього господаря - оперного співака. Виконанням оперних арій вона часто розважала господарку, сусідів та навіть випадкових перехожих. Однак справжня популярність прийшла до неї після того, як вона поговорила з обербургомістром Мюнхена, Крістіаном Уде.

Прямуючи на прийом до стоматолога, Уде проходив повз подвір'я, де гуляла Коко. Оглядівши обербургомістра з ніг до голови, папуга видав: «Du Arschloch!», що в перекладі означає «Ти д**а!». Після цього, здивований Уде вступав у розмови з папугою перед кожним наступним відвідуванням стоматолога.

Господиня зниклого папуги Наталя Рут звернулася до можливих свідків події. Вона пообіцяла винагороду розміром 500 євро тому, хто допоможе повернути птаха.

Літня пані, яка бачила, як вкрали Коко, повідомила, що у двір, де вільно гуляв папуга, в'їхала чорна машина. З неї вийшли двоє чоловіків, спіймали Коко, посадили в ящик і відвезли в невідомому напрямку. Рут роздумує про можливість звернення на телебачення із закликом допомогти знайти й повернути унікального птаха.

Джерело ubr.ua


Інші новини розділу