У Кентуккі збудують Вавилонську вежу Автор: lesya · Опубліковано: 03.12.2010 15:18 · Розділ: Релігія

У штаті Кентуккі відкриється біблійний парк розваг. Автори проекту стверджують, що у ньому збудують Ноїв ковчег та Вавилонську вежу натуральної величини. Атеїсти з цього приводу активно протестують.

Створення нового тематичного парку обійдеться штату приблизно у $ 150 млн. За даними Telegraph, у ньому будуть відтворені міста-фортеці та невеликі поселення, що існували на Близькому Сході в I столітті. А Вавилонську вежу та Ноїв ковчег збудують згідно з тим, як вони описані в Біблії.

У новому центрі планується збудувати Вавилонську вежу натуральної величини (фото взято з сайту uk.wikipedia.org)
У новому центрі планується збудувати Вавилонську вежу натуральної величини (фото взято з сайту uk.wikipedia.org)

У «креаціоністскому» парку також планується відкрити театр, який би вміщував до 500 глядачів, установити вольєр з птахами та створити секцію під назвою «Подорож по біблійній історії».

Відкриття парку заплановане на 2014 рік. Очікується, що новий розважальний центр залучатиме щороку не менше 1,6 млн відвідувачів. Загальна площа парку складе 300 гектарів. Він розташується неподалік Музею створення світу в місті Цинциннаті, штат Огайо.

Губернатор штату Кентуккі Стів Бешир високо оцінив запропонований проект. Він вважає, що біблійний парк забезпечить появу 900 нових робочих місць. Однак американські атеїсти не підтримали таку позицію політика. На їхню думку, державне схвалення схожих ініціатив зовсім недоречне.

Параметри Ноєвого ковчега детально описані в біблійній книзі Буття. Згідно з текстом, Бог велів Ною побудувати судно з дерева гофер довжиною 300 ліктів (157 метрів), шириною 50 ліктів (26 метрів) та висотою 30 ліктів (15 метрів). Зверху ковчега мав бути отвір, а збоку - двері.

Вавилонська вежа, згідно з описом давньогрецького історика Геродота, складалася з восьми ярусів. Ширина найнижчого з них становила 180 метрів. Однак за даними німецького археолога Роберта Кольдевея, була збудована з семи ярусів, а сторона її квадратної основи дорівнювала всього 90 метрам. Кольдевей виявив руїни Вавилонської вежі під час проведення розкопок на місці стародавнього Вавилона в 1897-1898 роках.

Джерело: http://oko-planet.su


Інші новини розділу

 • У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб

  У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб · lesya · 23.10.2015 20:48

  У Лондоні на торги виставлять унікальний екземпляр Біблії, що більше відома, як «Біблія для грішників». Вік книги – не менше чотирьох сотень років, і в ній народ закликають до перелюбодійства.


 • У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі

  У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі · lesya · 05.10.2015 20:33

  Істина – річ добра, але не завжди корисна. І далеко не у всіх ситуаціях потрібно рубати правду-матку. Навіть якщо ти – священик, і брехня вже сама по собі тобі не пасує.

  В цьому недавно довелося переконатися одному польському священику – Ватикан неабияк обурило його недавнє зізнання. Ще б пак, католицький священнослужитель на увесь світ заявив, що є… гомосексуалістом. Більше того, він виступив із вимогою до Ватикану відкинути стереотипи і змінити своє ставлення до геїв.


 • Віру в Бога оголосили психічним захворюванням

  Віру в Бога оголосили психічним захворюванням · lesya · 15.09.2015 15:14

  Релігія, покликана нести добро та злагоду, часто призводить до протилежного ефекту: замість того, щоб дарувати людям мир та спокій, вона часто розпалює війни та ворожнечу. А все тому, що знаходяться такі, кому за допомогою релігії вигідно управляти натовпами людей, яким неохота самостійно мислити. Останні ж воліють покластися на когось, жити за продиктованими правилами, мотивуючи все вірою в Бога.


 • Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт

  Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт · lesya · 02.09.2015 13:22

  Колись релігія правила світом, і в багатьох країнах ще й дотепер збереглися ці правила Однак в Європі ситуація склалася по-іншому, тож священикам доводиться враховувати зміну потреб та уподобань своєї пастви, а також основні суспільні тенденції. Саме тому церква, принаймні католицька, останнім часом стає все більш лояльною до «гріховних» потреб людства.


 • В Детройті масово протестують проти статуї Сатани

  В Детройті масово протестують проти статуї Сатани · lesya · 28.07.2015 21:10

  Мешканцям американського Детройта неабияк не сподобалася витівка місцевих сатаністів - в ніч на двадцять п’яте липня представники Церкви Сатани встановили у Детройті статую сатанинського божества. Виготовлений він із бронзи, а ім’я йому Бафомет.