Деніела Редкліффа визнано найбагатшою людиною Великобританії Автор: lesya · Опубліковано: 03.12.2010 13:30 · Розділ: Авто-мото

The Daily Mail повідомляє, що Деніела Редкліффа визнано найбагатшою людиною Великобританії в категорії до тридцяти років. За даними видання, багатство виконавця ролі Гаррі Поттера в екранізації серії книг Джоан Роулінг вимірюється мільйонами. Так, на сьогоднішній день його матеріальні статки сягають 46 мільйонів фунтів Стерлінга. Частину цих коштів молодий актор, якому нещодавно виповнилося 21, заробив завдяки ролям у театрі, в тім числі і на Бродвеї.

На другому місці знаходиться Кіра Найтлі, яка зуміла до 25 років заробити 30,1 мільйона фунтів. Значну частину цих коштів актриса здобула завдяки зйомкам у фінансово успішних "Піратах Карибського моря", а також підписанню контракту з Chanel.

Кіра Найтлі більшість своїх матеріальних статків заробила завдякиПіратам
Кіра Найтлі більшість своїх матеріальних статків заробила завдякиПіратам

На третьому місці цього рейтингу найбагатших молодих людей - Емма Уотсон. Матеріальне багатство цієї 20-річної актриси оцінюється в 20,6 мільйона фунтів. Як і у випадку з Редкліфф, значна частина зароблених коштів - результат участі в "поттеріані" в ролі Герміони Грейнджер. Окрім цього, Уотсон є обличчям Chanel та Burberry.

На четвертому місці знаходиться ще один актор фільмів про Поттера - Руперт Грінт (22 роки) зі статком понад 19 мільйонів.

І, нарешті, замикає першу п'ятірку лідерів списку виконавець головної ролі в сазі "Сутінки", Роберт Паттінсон, який до 24 років встиг заробити 18,4 мільйона фунтів Стерлінга.

Джерело: http://news4k.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.