Колишній чоловік Дженніфер Лопес продає інтимне відео співачки Автор: lesya · Опубліковано: 03.12.2010 10:34 · Розділ: Музика

Знаменита співачка Дженніфер Лопес може опинитися в центрі гучного скандалу: колишній чоловік зірки знову має намір продати вельми відверте відео Дженніфер. На даний час Лопес, звернувшись до суду, всіляко намагається зашкодити Оджані Ноа оприлюднити домашнє відео зі своєю участю. Кадри були зняті ще у 1997 році під час відпочинку пари на Кубі. На плівці Лопес сміливо демонструє найсокровенніші частини свого тіла. Всі записи були зроблені за згодою самої зірки. Спершу така своєрідна та скандальна хроніка складалася із 17 годин відвертих сцен, проте Ноа знаходить та підбирає все нові подробиці сексуальних ігор зі своєю колишньою дружиною. На сьогоднішній день тривалість домашнього відео становить уже 21 год.

Незважаючи на те, що фільм не містить прямих сцен заняття сексом, його поява та масове розповсюдження можуть дуже сильно зашкодити репутації Дженніфер Лопес, а також її відносинам з сьогоднішнім чоловіком Марком Ентоні та 2-річними близнятами Максом і Еммі. Тому не дивно, що Лопес всіляко протестує проти оприлюднення особистих кадрів, тим більше, що колишній чоловік уже не вперше намагається виставити на загальний огляд подробиці інтимного життя з зіркою.

Отож Дженніфер ось уже котрий рік поспіль судиться з Оджані Ноа, який намагається збагатитися за рахунок своєї колишньої зіркової дружини. Чотири роки тому Ноа мав намір видати книгу з подробицями їхнього нетривалого шлюбу. У 2007 році суд заборонив чоловікові публікувати будь-які відомості, які б могли зашкодити артистці, зобов'язавши його виплатити компенсацію розміром 545 тисяч доларів та передати всі копії матеріалів юристам зірки.

Дженніфер уже не вперше подає до суду за спроби колишнім чоловіком оприлюднити інтимні подробиці спільного життя
Дженніфер уже не вперше подає до суду за спроби колишнім чоловіком оприлюднити інтимні подробиці спільного життя

Однак у листопаді 2009 року Лопес знову пред'явила позов Ноа, звинувативши його в порушенні угоди щодо нерозголошення конфіденційної спільної інформації, яку вони підписали в момент розлучення. На цей разі Оджані вже вирішив створити фільм «Як я одружився з Дженніфер Лопес. Історія Джей Ло і Оджані Ноа».

Джерело: http://susanin.udm.ru/


Інші новини розділу