Рейтинг найпопулярніших аварійних авто Автор: lesya · Опубліковано: 03.12.2010 10:20 · Розділ: Авто-мото

Автомобілі ВАЗ, Ford і Toyota зайняли перші місця в рейтингу найпопулярніших аварійних авто, придбаних спеціально для відновлення. За даними компанії Avtototal, яка вже протягом тривалого часу займається продажем аварійних автомобілів, машини ВАЗ традиційно найбільше цікавлять професіоналів у сфері відновлення авто після аварій. Експерти Avtototal відзначають, що саме низька ціна, за яку можна придбати пошкоджений автомобіль, доступність запасних деталей, простота механізмів та конструкції кузова ставлять провідного російського виробника поза конкуренцією в порівнянні із західними марками.

Друге місце займає Ford, причому із зовсім невеликим відривом від лідера - експерти пояснюють цей факт привабливим співвідношенням ціни та якості автомобілів представленої марки, порівняно недорогим обслуговуванням і доступністю деталей. Аварійні "Форди" також активно продаються на запчастини, оскільки навіть використані деталі до них мають високу залишкову вартість.

Професіоналів, які займаються відновленням авто, цікавить насамперед вартість запчастин та ціна продукту на вторинному ринку (фото взято з сайту 4post.com.ua)
Професіоналів, які займаються відновленням авто, цікавить насамперед вартість запчастин та ціна продукту на вторинному ринку (фото взято з сайту 4post.com.ua)

Замикає трійку лідерів Toyota, з- поміж переваг якої експерти виокремлюють високу якість збірки, широкий вибір б/в запчастин з Японії та неоригінальних деталей з Туреччини, а також досить високу вартість реалізації на вторинному ринку.

Далі в рейтингу Avtototal розмістилися марки BMW, Mazda, VW, Audi, Mitsubishi, Nissan, Honda. У Top-10 нерентабельних марок авто для відновлення лідирують Cadillac, Fiat і Dodge.

Джерело: http://www.kolesa.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.