Приваблива зовнішність може зашкодити під час пошуку роботи Автор: lesya · Опубліковано: 03.12.2010 10:12 · Розділ: Суспільство

У нашому суспільстві чомусь прийнято вважати, що привабливому зовні шукачеві набагато легше та простіше отримати роботу. Але, за даними останнього дослідження ізраїльських вчених, цей принцип актуальний лише для чоловіків. Представницям прекрасної статі, навпаки, приваблива зовнішність може тільки нашкодити.

Такі висновки вченим вдалося зробити на основі аналізу 5312 резюме. Разом з тим в ході експерименту було проаналізовано 2656 пропонованих вакансій. При цьому в кожній парі вакансія - резюме одне резюме було без фотографії, а друге - з фотографією привабливих зовні кандидатів чи осіб з непримітною зовнішністю.

Вродливим жінкам важче знайти роботу
Вродливим жінкам важче знайти роботу

Проведений експеримент продемонстрував наступні результати: резюме з фотографіями привабливих чоловіків отримали 19,9% відгуків роботодавців, а це на 50% більше, ніж кількість відгуків на резюме з фотографіями чоловіків, обділених вродою. Водночас чоловікам, які взагалі не прикріпили до резюме фотографію, відповідали лише в 9% випадків.

Що ж стосується жінок, то на резюме з відсутністю фотографії відгукувалися досить часто - на 22% частіше, ніж за наявності фото кандидаток зі звичайними зовнішніми даними та на 30% частіше, ніж за наявності фото привабливої та вродливої жінки.

За підрахунками вчених, привабливим чоловікам слід надіслати в середньому 5 резюме, щоб отримати хоча б одну відповідь, в той час як непривабливим - 11. Наявність фото в резюме жінок знижує шанси на відповідний та очікуваний дзвінок від 20 до 30%. Дослідники пояснюють таку закономірність поширеним у суспільстві стереотипом, який нерозривно пов'язує зовнішню привабливість жінки з її некомпетентністю.

Джерело: http://www.infomaniya.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.