Тюлені допомогли освідчитися в коханні Автор: lesya · Опубліковано: 02.12.2010 14:12 · Розділ: Цікаві факти

В одному із океанаріумів Нової Англії тюлені допомогли 24-річному Стіву Джонсону освідчитися в коханні своїй обраниці та запропонувати їй руку й серце. За даними американського видання The Boston Globe, тварини стали учасниками невеликого заходу, кульмінацією якого стало прохання вийти заміж.

За словами самого Джонсона, підготовка операції в акваріумі забрала у нього декілька тижнів. Він заздалегідь домовився з дресирувальниками тварин, щоб ті у свою чергу підготували своїх підопічних до такого важливого та відповідального для хлопця дня.

Тюлень вручив дівчині іграшкову каблучку
Тюлень вручив дівчині іграшкову каблучку

Наприкінці листопада Джонсон та його подруга, Лора Фуллер, вирушили до акваріуму для того, щоб взяти участь у процесі дресирування тварин. Коли розважальна програма підійшла до кінця, одна з дресирувальниць почала показувати Фуллер малюнки, створені тюленем.

Одна з робіт, які продемонструвала дресирувальниця, була виконана не тюленем, а закоханим Стівом Джонсом. На папері помаранчевими було охайно виведене питання: “Ти вийдеш за мене заміж?” Побачивши цей напис, Фуллер здивувалася і спочатку навіть не зрозуміла, що відбувається.

Саме в цей момент до неї підплив тюлень на прізвисько Чакода, який вручив розгубленій дівчині іграшкову обручку. Чакода, мабуть, також розхвилювалася, а тому двічі впустив каблучку перш ніж вручити її Фуллер.

Після того, як Чакода передав дівчині іграшкове свідчення нерозривності та міцності шлюбних взаємин, у справу втрутився Джонсон, який став на одне коліно і вже сам, без допомоги дресирувальниці та тюленів, зробив своїй подрузі пропозицію. Фуллер погодилася.

Джерело: http://korrespondent.net


Інші новини розділу