У красивих батьків найчастіше народжуються дівчатка Автор: lesya · Опубліковано: 02.12.2010 14:06 · Розділ: Цікаві факти

У красивої пари з більшою ймовірністю народиться дівчинка, ніж у непривабливих батьків, котрі чекають дитини. Сатоши Канадзава з Лондонської економічної школи в процесі проведення відповідного дослідження проаналізувала дані обстеження 17000 немовлят, народжених у Великій Британії в березні 1958 року.

Спершу привабливість дітей, які досягли семирічного віку, оцінювали вчителі. До 45 років учені опитали учасників експерименту на рахунок статевої приналежності народжених дітей. Результати опубліковано у виданні Reproductive Sciences.

У привабливих зовні партнерів велика ймовірність народження дівчинки
У привабливих зовні партнерів велика ймовірність народження дівчинки

Таким чином, було статистично встановлено, що в привабливих зовні жінок і чоловіків перша дитина з однаковою ймовірністю може бути як сином, так і дочкою, а ось у менш привабливих партнерів частіше народжуються сини. Іншими словами, шансів на народження дочки у красунь більше, ніж у тих, кого доля обділила вродою.

Попереднє дослідження за участю 2000 американців показує, що жінки стають красивішими з покоління в покоління, оскільки у привабливих пар зазвичай народжується більше дітей, ніж у звичайних, і водночас більшість у їхньому потомстві становлять дівчатка.

Канадзава вважає, що батьки підсвідомо намагаються народжувати на світ дітей, які згодом зможуть мати вигоду з отриманих спадково якостей та характеристик. Для жінок зовнішня краса важливіша, ніж для чоловіків, тому в красунь частіше з'являються на світ доньки.

Зате у пар, більше за інших наділених силою та агресією, а не вродою, на світ частіше з'являються сини, адже для чоловіків зазначені вище якості важливіші, ніж звичайна зовнішня привабливість.

Джерело: http://www.innovanews.ru


Інші новини розділу