Створено перший електронний журнал для Apple iPad Автор: lesya · Опубліковано: 02.12.2010 11:54 · Розділ: Нові технології

Британський мільярдер Річард Бренсон (Richard Branson), засновник конгломерату Virgin Group, представив публіці перший електронний журнал, створений спеціально для Apple iPad. За даними Hollywood Reporter, презентація відбулася в одному з готелів у центрі Нью-Йорка.

Журнал отримав назву Project, а не Maverick, як планувалося раніше. На обкладинці першого номеру, що налічує близько 100 сторінок, зображений актор Джеф Бріджес (Jeff Bridges), який знявся у фільмі «Трон: Спадщина». Поява кінострічки у прокаті запланована на цей рік. В журналі опубліковане відео-інтерв'ю з актором.

За словами Бренсона, Project - це «журнал про креативних людей для креативних особистостей». Водночас автори журналу стверджують, що контент, розміщений на сторінках видання, є динамічним - він оновлюватиметься щодня протягом цілого місяця. Вартість випуску становить $ 2,99.

На обкладинці першого випуску журналу - відомий актор Джеф Бріджес (фото взято з сайту saratov.kp.ru)
На обкладинці першого випуску журналу - відомий актор Джеф Бріджес (фото взято з сайту saratov.kp.ru)

Журнал було створено Virgin спільно з британським видавництвом Seven Squared. Це вже власне другий проект засновника Virgin на журнальному ринку. Коли Бренсону виповнилося 16, (це відбулося 44 роки тому), хлопець разом із своїм шкільним товаришем спробували створити журнал Student, однак у них нічого не вийшло.

Бренсон випередив голову News Corp. Руперта Мердока (Rupert Murdoch), який планує представити власний електронний журнал для iPad наступного тижня. Разом з тим Бренсон спростував припущення щодо прямої конкуренції, заявивши, що майбутнє саме за такими журналами.

Джерело: http://www.cnews.ru/


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.