Поява безкоштовної Lightworks змінить ситуацію на ринку систем відеомонтажу Автор: lesya · Опубліковано: 01.12.2010 16:43 · Розділ: Нові технології

Новий відеоредактор Lightworks доступний для бета-тестування. За даними спеціалістів Open Source продукт може сильно вплинути на ринок систем відеомонтажу, оскільки програма безкоштовна та характеризується досить- таки широким спектром можливостей.

Так, цими днями компанія EditShare оголосила про початок бета-тестування системи нелінійного відеомонтажу Lightworks. На сьогоднішній день програма є першим відеоредактором професійного рівня, який розповсюджуватиметься у вигляді відкритого для доступу коду.

Open Source - це програмне забезпечення, яке можна безкоштовно скачувати, розповсюджувати та змінювати. Продукцію Open Source можна використовувати як в готовому вигляді, так і вбудовувати в інші програми. Серед продуктів Open Source найпопулярнішими на даний час є низка операційних систем Linux, графічний редактор GIMP, офісний пакет OpenOffice, система управління базами даних MySQL тощо.

Нова програма професійного рівня доступна для безкоштовного скачування (фото взято з сайту blog.byohosting.com)
Нова програма професійного рівня доступна для безкоштовного скачування (фото взято з сайту blog.byohosting.com)

Продукти Open Source є альтернативою спеціалізованого програмного забезпечення, яке поширюється на комерційній основі. Програми Open Source удосконалюються завдяки роботі тисяч програмістів всього світу. І якщо спочатку основною перевагою схожих продуктів була їхня безкоштовність, то останнім часом експерти все частіше відзначають надійність та зручність використання проектів, створених на основі відкритого коду.

Lightworks доступний для безкоштовного скачування на офіційному сайті програми та поширюється через торренти, що для Open Source продуктів цілком легально. В розділ продуктів з відкритим кодом компанія EditShare перевала програму ще в квітні цього року.

Програма є повнофункціональним професійним відеоредактором. Монтажери,які свого часу використали цей програмний пакет, неодноразово нагороджувались премією американської кіноакадемії «Оскар». Lightworks також використовувалася в процесі створення таких фільмів, як «Острів проклятих», «Автостопом по галактиці», «Місія нездійсненна», «Центуріон».

Експерти вважають, що після очікуваного виходу версії Lightworks для Linux ринок програм-відеоредакторів зазнає значних змін.

Джерело: http://www.infox.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.