У боротьбі зі стресом на роботі допоможе... секс Автор: lesya · Опубліковано: 01.12.2010 16:13 · Розділ: Суспільство

Соціологи стверджують, що стрес, викликаний проблемами на роботі або втратою робочого місця, можна успішно компенсувати бурхливим особистим життям. Водночас, за даними фахівців, чим частішими та різноманітнішими будуть заняття сексом, тим швидше відбудеться повне психологічне відновлення особистості.

Спеціалісти провели дослідження сексуального життя мешканців Ірландії. В країні активно зростає безробіття, тому значна кількість населення зазнає постійного та безперервного впливу стресових ситуацій. Та в той же час результати масштабного опитування продемонстрували, що протягом останнього року ірландці стали частіше займатися сексом.

Для подолання стресу важливі якість та різноманітність сексуального життя
Для подолання стресу важливі якість та різноманітність сексуального життя

В опитуванні взяло участь понад тисячу респондентів. Більше третини з- поміж них заявили, що вважають секс приємним та дієвим засобом зняття стресу. Водночас фахівці відзначили, що для людей велике значення має не так частота, як, власне, якість та різноманіття занять сексом.

За винахідливість у ліжку виступили понад 44% всіх опитаних. Так, близько 40% розповіли, що частенько переглядають разом із партнером еротичні фільми, а 20% ірландців хоча б один раз випробовували на практиці сексуальні рольові ігри. Разом з цим, чверть учасників опитування заявили, що полюбляють секс по телефону, а 10% респондентів хоча б раз в житті пробували знімати власне домашнє порно.

Джерело: http://www.rosbalt.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.