Найшкідливіші для здоров'я зубів продукти Автор: lesya · Опубліковано: 01.12.2010 11:37 · Розділ: Краса і здоров'я

Дослідники зі Стоматологічної школи Університету Брістол, опираючись на результати проведених нещодавно експериментів, склали список найшкідливіших продуктів, які руйнують зуби. Британські медики стверджують: безліч людей навіть не підозрює, що звичні продукти, такі, як приміром лимон чи фруктова чайна суміш, згубно впливають на стан зубної емалі. Пояснюється цей факт насамперед наявністю значної кількості кислот, що роз'їдають емаль.

Надто небезпечні й часті перекуси: за словами експертів, зуби можуть протистояти максимум п'ятьом кислотним атакам протягом дня. До продуктів, що створюють агресивне середовище, зумовлюючи руйнування зубної емалі також належить біле вино, енергетичні напої, різні види цитрусових.

Відбілювання може зашкодити здоровю ваших зубів (фото взято з сайту kaputik.net)
Відбілювання може зашкодити здоровю ваших зубів (фото взято з сайту kaputik.net)

Разом з тим, низка таких препаратів, як антидепресанти, деякі знеболюючі, створені на основі ібупрофену, роблять слину в'язкою, підсушуючи слизову оболонку рота. Відомо, що саме слина виконує роль головного захисника зубів. Якщо ж її не вистачає, то зуби піддаються активному впливу агресивного руйнівного середовища.

І, нарешті, найнебезпечніша для здоров’я зубів процедура - відбілювання. Саме воно робить зубну емаль тонкою, призводячи до виникнення карієсу, ерозії та гіперчутливості.

Джерело: http://www.zdr.ru/


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.