В Антарктиді знайшли вихід у підземний світ Автор: lesya · Опубліковано: 30.11.2010 12:10 · Розділ: Наука

Вчені в Антарктиді знайшли вхід у підземний світ. Спеціальний отвір розташований в горах та добре помітний на супутникових знімках. А неподалік знаходиться об'єкт, дуже схожий на заледенілу «літаючу тарілку»

Відкриття належить Джозефу Скіппер, відомому віртуальному археологу з США. Зазвичай він досліджує Марс і Місяць, вивчаючи фотографії, передані звідти космічними апаратами і викладені на офіційних сайтах НАСА та інших космічних агентств. В колекції дослідника - велика кількість об'єктів, схожих на кістки та черепи гуманоїдів.

Цього разу археолог зацікавився Землею, а конкретно - Антарктидою. І знайшов там одразу три невідповідності- дірку, «тарілку» та озера.

Дехто з учених вважає, що Гітлер надто цікавився Антарктидою (фото взято з сайту historic.ru)
Дехто з учених вважає, що Гітлер надто цікавився Антарктидою (фото взято з сайту historic.ru)

За словами вченого, Антарктида мало чим відрізняється від Марса. Хіба що кисню тут побільше, а температура місцями опускається до мінус 90 градусів за Цельсієм. Принципова різниця полягає в тому, що в Антарктиді трапляються люди, а на Марсі поки що ні. Однак це не означає, що льодовий континент досліджений набагато краще, ніж Червона планета. Загадок вистачає всюди.

Відомо, що Антарктидою свого часу дуже цікавилися нацисти. Вони спорядили туди низку експедицій, а в 1939 році на узбережжі німці виявили ділянку, де не було льоду, площею близько 40 квадратних кілометрів, з відносно м'яким кліматом та численними незамерзаючими озерами. Її назвали оазисом Ширмахера - на честь німецького пілота-першовідкривача. Згодом тут розташувалася радянська полярна станція.

За офіційною версією, Третій рейх зацікавився Антарктидою, плануючи збудувати там бази для охорони власних китобійних флотилій. Однак є й цікавіші припущення, які, однак, науковою фантастикою назвати важко.

Історія така: під час експедицій на Тибет нацисти дізналися, що всередині Антарктиди є великі і теплі порожнини, в яких щось залишилося чи то від інопланетян, чи то від давньої високорозвиненої цивілізації. При цьому стверджувалося, що Антарктида колись була Атлантидою.

В результаті вже наприкінці 30-х років минулого століття німецькі підводні човни знайшли таємний прохід та потрапили всередину в ці порожнини. Далі за однією версією, нацисти збудували під льодом свої міста, за іншою - змовилися з місцевими мешканцями, влаштувавшись у вільному житлофонді. Туди - всередину льодового континенту - в 1945 році був доставлений живий Гітлер разом Євою Браун. Він нібито прибув на підводному човні в супроводі численного ескорту - цілої ескадри величезних підводних кораблів під назвою «Конвой фюрера», проживши там до 1971 року, а за деякими даними, аж до 1985-го.

Площа Антарктиди становить близько 14 мільйонів квадратних кілометрів. Майже весь континент вкритий льодом, а місцями його товщина сягає 5 кілометрів. Що ж насправді знаходиться під ним, невідомо.

Однак нещодавно команда вчених з Китаю, Японії і Великобританії опублікувала в журналі Nature результати своїх досліджень. З 2004 по 2008 рік вони на потужних всюдиходах ретельно обстежували найсуворіший район Антарктиди - гори Гамбурцева, просвічуючи його радарами. Підсумком дослідження стала карта рельєфу поверхні, площею близько 900 квадратних кілометрів.

Виявилося, що в давнину континент був вільний від льоду. Ще 34 мільйони років тому тут знаходилися гори і рівнини з квітучими луками. Щось на зразок європейських Альп. Однак щось сталося: невеликий льодовик, розташований на найвищому піку, почав розростатися. Поступово він накрив всю Антарктиду, заховавши під товстим шаром льоду декілька озер.Водночас Мартін Зайгерт з Університету Едінбургу, який брав участь у експедиції, впевнений, що у долинах антарктичних Альп до цього часу збереглися заморожені рослини.

Джерело: http://newsland.ru


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.