Знаменитості обирають віртуальну смерть Автор: lesya · Опубліковано: 30.11.2010 12:08 · Розділ: Культура

Американські знаменитості пропонують доволі незвичайний варіант мережевої благодійності - віртуальну смерть. Найпопулярніші зірки, такі як Леді Гага і Джастін Тімберлейк, блокують свої акаунти в Facebook і Twitter до тих пір, поки інші користувачі не зберуть суму в мільйон доларів для дітей, хворих СНІДом.

Основний задум такий: люди зазвичай не помічають мільйонів смертей, але якщо хоча б віртуально помруть знаменитості, це обов’язково приверне увагу до проблеми. Ідея смерті належить Аліші Кіс - вона також бере участь в акції. Місяць тому Кіс народила сина - і одразу ж перейнялася глобальними проблемами всього людства.

Віртуальна смерть знаменитостей повинна привернути увагу до суспільних проблем (фото взято з сайту party.com.ua)
Віртуальна смерть знаменитостей повинна привернути увагу до суспільних проблем (фото взято з сайту party.com.ua)

Для збору коштів створено спеціальний сайт - buylife.org. Користувачам пропонується викупити віртуальне життя зірок за символічні 10 доларів з кожного бажаючого. Досить цікавий сам спосіб такого внесення коштів: можна відправити платне SMS або ж придбати майку зі спеціальним штрих-кодом. Такий штрих-код слід сфотографувати камерою смартфона.

Сама програма "Збережи життя дитини" вже працює. А масове віртуальне самогубство зірок планується провести 1 грудня. В цей день знаменитості навіть ляжуть в труни під об'єктивами телекамер. Щоправда, світська левиця Кім Кардашьян вирішила "поховати" себе дещо швидше, влаштувавши "траурну" фотосесію, очевидно, для того, щоб скоріше зайнятися добрими справами та відвернути увагу своїх шанувальників від недавнього порно-скандалу: вельми схожа на зірку модель ( за деякими даними, це була сама Кардашьян) "засвітилася" у відвертому відеоролику, який до цих пір бродить просторами Мережі.

Повертаючись до запланованої акції, відзначимо, що у зірок є всі шанси знову "ожити" в соціальних мережах і блогах. У Леді Гага - 7 мільйонів читачів у Twitter. У Тімберлейка - 3 з половиною мільйона, у Аліши Кіс - 3 мільйони. У решти зірок-смертників також, як мінімум, по мільйону абонентів. І це - не враховуючи "друзів" у Facebook.

Джерело: http://www.vesti.ru


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?