У Франції бджоли напали на відвідувачів художньої галереї Автор: Вікторія · Опубліковано: 19.05.2009 17:23 · Розділ: Події у світі

На приватну художню галерею, що знаходиться в комуні Мулідар, недалеко від міста Коньяк департаменту Шаранта, на людей напав великий рій бджіл. В результаті три людини госпіталізовано. В галереї знаходилося більше десятка відвідувачів. Власник галереї, Лорі Муте назвав те, що відбувалося «сценою з фільму Хічкока».

За його словами, декілька чоловік були буквально покриті бджолами. На місце події негайно були викликані рятувальники та чотири машини швидкої допомоги.

Дві жінки спробували сховатися від бджіл в машині, але не встигли закрити вікно, і комахи залетіли всередину. Загальне число ужалених не повідомляється, але серед потерпілих були навіть два працівники швидкої допомоги, які надавали допомогу туристам.

Серед госпіталізованих є дві британки та одна француженка. Більше всіх постраждала молода жінка, з тіла якої лікарі витягнули приблизно 500 бджолиних жал. Медики були вимушені ввести їй снодійне прямо на місці події, оскільки у британки стався приступ паніки. Після цього інциденту галерею було зачинено. Пізніше медики повідомили, що всі потерпілі видужують. Причину нападу бджіл на туристів поки, що нез'ясовано.

Джерело:for-ua.com


Інші новини розділу