Чоловіки й жінки не люблять розмовляти про секс Автор: lesya · Опубліковано: 30.11.2010 12:06 · Розділ: Суспільство

Фахівці Центру жіночого і чоловічого здоров'я університету Блумінгтона в процесі проведення експериментів виявили причину того, чому інтимне життя та його деталі не прийнято обговорювати незалежно від віку партнерів. Метою дослідників було не просто знайти причину такої поведінки, але й довести, що утримання від обговорення сексу таке ж шкідливе, як і тривале утримання від самого сексу.

Вчені провели опитування майже 6 тисяч чоловіків і жінок віком від 14 до 70 років. В результаті з'ясувалося, що всі без винятку учасники експерименту не говорять про секс, причому така ситуація спостерігається в тих, хто прожив разом не один рік. Причинами такого «мовчання», виникнення комплексів, стресів, і як наслідок, розбіжностей і розривів взаємин стають, як правило, різні негативні уявлення і думки.

В подружжі чомусь не прийнято обговорювати інтимне життя (фото взято з сайту vkurse.ua)
В подружжі чомусь не прийнято обговорювати інтимне життя (фото взято з сайту vkurse.ua)

Автори дослідження підкреслюють, що 30% жінок періодично відчувають біль під час статевого акту. Натомість 85% чоловіків були впевнені в тому, що їхні партнерки постійно досягають оргазму.

Експерти стверджують: причиною того факту, що обговорення сексу - це своєрідне табу, є насамперед страх, корінь якого не має ніякого соціального підтексту. До того ж, дуже часто жінки й чоловіки просто- на- просто бояться зізнатися самим собі в тому, чого хочуть від партнера в ліжку.

Джерело: http://www.aif.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.