Помер найтовстіший у світі кіт Автор: lesya · Опубліковано: 30.11.2010 12:03 · Розділ: Природа

За даними The News Chronicle у США цими днями помер кіт, який з 2008 року систематично ставав об'єктом уваги журналістів. Десятирічний кіт на прізвисько Принц Чанк, вага якого сягала 44 фунтів (близько 20 кілограмів), помер уві сні в будинку свого господаря. Ветеринар визначив, що причиною смерті тварини стало захворювання серця. Разом з цим, за даними журналістів, вага кота останнім часом не надто перевищувала норму - завдяки програмі реабілітації вона знизилася всього до 22 фунтів.

Принц Чанк, також відомий як Капітан Чанк і Паудер, став знаменитим після того, як у 2008 році був знайдений на вулиці в штаті Нью-Джерсі. Згодом з'ясувалося, що попередня власниця тварини, літня жінка, позбувшись житла через несплату застави, не мала більше можливості утримувати кота. Тварину направили до притулку, а незабаром передали новому господареві.

Принц Чанк неодноразово ставав обєктом уваги журналістів (фото взято з сайту lenta.ru)
Принц Чанк неодноразово ставав обєктом уваги журналістів (фото взято з сайту lenta.ru)

Увагу журналістів Принц Чанк привернув незвичайною зовнішністю, розрекламованою співробітниками притулку. Протягом двох років товстий білий кіт став героєм кількох телевізійних передач. Його фотографія з'явилася на обкладинках низки журналів.

Максимальна вага Принца Чанка лише на два фунти не досягала світового рекорду. Згідно з книгою рекордів Гіннеса, найтовстіший кіт планети важив 46 фунтів (близько 21 кілограма).

Джерело: http://wknews.ru


Інші новини розділу