В продажі з'явилися дитячі презервативи Автор: lesya · Опубліковано: 30.11.2010 11:53 · Розділ: Суспільство

Цього тижня в Швейцарії розпочався продаж презервативів для дітей. Випуск презервативів, призначених для використання дітьми дванадцяти-чотирнадцяти років, викликав справжню хвилю обурення навіть з боку найпрогресивніших західних батьків.

У даному контексті варто зазначити, що про продаж подібних презервативів повідомлялося ще 5 березня. Нагадаємо, що виробництво відповідних виробів було ініційовано дослідниками з Швейцарії.

Відтепер презервативи виготовлятимуть спеціально для дітей (фото взято з сайту uacenter.net)
Відтепер презервативи виготовлятимуть спеціально для дітей (фото взято з сайту uacenter.net)

Саме вони в процесі проведення експериментів дійшли висновку, що діти віком 12-14 років відмовляються від використання презервативів лише тому, що латексні вироби є занадто великими для ще не повністю сформованих статевих органів хлопчиків.

Ініціатива була повністю схвалена представниками уряду країни. Однак швейцарські батьки вважають, що виготовлення та серійний випуск презервативів для дітей, а також їхня доступна ціна (близько $ 7 за шість презервативів) лише заохочуватиме дітей до ранніх статевих контактів.

Джерело: http://www.today.kz


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.