Наявність родимок свідчить про здоров'я серця Автор: lesya · Опубліковано: 29.11.2010 13:23 · Розділ: Медицина

Іноді родимки можуть створювати незначні труднощі, однак не більше. Навпаки, дослідники з Лондонського Королівського коледжу вважають, що у людей з родимками твердіші та міцніші кістки, а тому й значно знижується вірогідність розвитку остеопорозу.

Разом з тим, у осіб з родимками менше зморшок. Окрім того, з- поміж інших позитивних наслідків наявності родимок фахівці виокремлюють міцні м'язи, гострий зір та здорове серце, повідомляється у Medical Daily.

Результати проведеного нещодавно дослідження можуть надати можливість створення спеціального крему, який назавжди покінчить зі зморшками без використання колагенових ін'єкцій чи пластичної хірургії.

Родимки - це результат швидкого поділу клітин, які в шкірі виробляють темний пігмент, зазвичай, у дитинстві. Згодом у декого родимки зникають, а в декого залишаються на все життя, та навіть з'являються нові.

В дослідженні взяло участь 1200 різнояйцевих близнюків віком від 18 до 79 років. Вчені в процесі проведення експерименту виявили, що ті, у кого родимок на тілі було більше ста, вдвічі рідше ризикують захворіти остеопорозом, ніж ті, у кого родимок менше двадцяти п’яти.

Також в людей з великою кількістю родимок, як відомо, виробляються лейкоцити з надзвичайно довгими тіломірами - частинами ДНК, які дозволяють їм копіюватися без деградації.

Чим довший такий тіломір, тим більша кількість ДНК залишатиметься в цілості (схоже на своєрідний пластиковий наконечник шнурка). Разом з тим, професор генетики Тім Спектор повідомив, що аналогічних результатів досягли вчені з Брісбена (Австралія). Описані вище явища однаковою мірою характерні як для чоловіків, так і для жінок.

Джерело: http://sbio.info


Інші новини розділу