Розроблено плеєр, який кріпитиметься до тіла Автор: lesya · Опубліковано: 29.11.2010 12:57 · Розділ: Техніка

Промислові дизайнери Чжи-Вей Ван та Шоу-Фу Хіз нещодавно запропронували розроблену ними концепцію плеєра, який зможе прикріплюватися на шкіру користувача щоразу, коли той виконуватиме фізичні вправи або здійснюватиме прогулянку. Після такого приєднання плеєра до поверхні власного тіла, користувач матиме можливість увімкнути пристрій та насолоджуватися музикою без підключення будь-яких навушників.

Плеєр можна прикріпити до поверхні тіла
Плеєр можна прикріпити до поверхні тіла

Пристрій обладнаний гнучкими динаміками, які дозволяють користувачеві комфортно насолоджуватися музикою. Плеєр призначений для повторного та тривалого використання, тому, коли його липкий бік забруднюється, користувач може просто- на- просто очистити його за допомогою шматка вологої тканини.

Для того, щоб слухати музику, не потрібно ніяких навушників
Для того, щоб слухати музику, не потрібно ніяких навушників

Пристрій розроблений з метою використання енергії тепла тіла, оснащений гнучким зарядним пристроєм, який перебуває у контакті зі шкірою користувача.

http://infuture.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.