Яких чоловіків слід остерігатися? Автор: lesya · Опубліковано: 29.11.2010 12:18 · Розділ: Життя

На світі безліч представників сильної статі, які обов’язково стануть прекрасними чоловіками та зроблять щасливою в шлюбі будь- яку жінку. Та є й такі, з якими під вінець іти не можна ні в якому разі. Ось декілька з цих типів.

1. Нахаба. Тільки через те, що він вбачає майбутнє у ваших взаєминах, такий чоловік не має наміру вибачитися за те, що образив вас. Так, всі ми помиляємося, однак вміння своєчасно визнавати скоєні помилки - абсолютно необхідна риса для забезпечення та створення щасливого шлюбу.

2. Зрадник. Одного разу збрехавши, важко здобути довіру вдруге. Той, хто здатний на зраду один раз, не обов'язково наважиться на такий вчинок в майбутньому. Однак дуже складно повірити, що ви будете щасливі з тим, хто вас зрадив. Зізнайтеся: ви ніколи не зможете йому повністю довіряти. А про яке щасливе подружнє життя може йти мова за відсутності довіри одне одному?

Остерігайтеся нахаби: він ніколи не визнає своїх помилок (фото взято з сайту timeout.ru)
Остерігайтеся нахаби: він ніколи не визнає своїх помилок (фото взято з сайту timeout.ru)

3. Нарцис. Вміння ставити себе на друге місце - ще одна важлива та необхідна складова успішного шлюбу. Чоловіки, які надто зайняті собою, забуваючи хоча б зрідка робити щось приємне для вас, ніколи не зможуть стати надійними партнерами.

4. Шахрай. Ви можете весело реготати з його розповідей про те, як він вправно обвів навколо пальця злісного начальника, заробивши трохи грошей. Та пам'ятайте: неважливо, заслуговував, начальник на таке ставлення, чи ні, натомість важливо те, що ваш обранець щойно продемонстрував, що йому не можна довіряти. Навіть якщо він ніколи не вчинить такого з вами, ви ніколи не дізнаєтеся, що може прийти такому чоловікові до голови.

5. Трудоголік. Амбіції - це з одного боку добре. Та працювати по 12 годин на день - вже не дуже. Можливо, на початковому етапі кар'єри занурення в роботу з головою може стати першим кроком до досягнення вершин. Але якщо ваш обранець любить роботу більше, ніж вас, та має намір провести у власному кабінеті найкращі роки життя, вам точно не доведеться стати "найщасливішою дружиною року". Не дуже весело жити з людиною, якої ніколи немає поруч.

6. Ледар. Можливо, вам завжди хотілося заробляти гроші, а чоловіка зробити "домогосподаркою"? В такому випадку його коло обов'язків повинне бути нітрохи не меншим, аніж ваше, нехай готує, прибирає та піклується про дітей. Інакше ви не дуже зрадієте чоловікові, який нічого не робить а лише сидить на дивані.

7. Плакса. Кохання та особливо шлюб - це важка моральна праця. Чоловік, в якого опускаються руки від найменших труднощів, не стане вам надійною опорою, коли ви цього потребуватимете найбільше. А навіщо ж вам чоловік, на якого ви не зможете покластися?

Джерело: http://www.point.ru


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.