Мешканка Іспанії привласнила Сонце Автор: lesya · Опубліковано: 29.11.2010 11:53 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями 49-річна мешканка іспанської області Галісія Анхелес Дюран оформила в місцевій нотаріальній конторі свідоцтво, згідно з яким вона тепер є повноправною власницею Сонця.

За даними журналістів, на такий незвичний крок іспанку підштовхнула новина про одного з мешканців Сполучених Штатів, який зареєстрував у свою власність Місяць. За словами самої Дюран, вона ще перед цим дізналася, що жодна з країн не має права на володіння планетами чи зірками, тоді як для фізичних осіб таких обмежень не існує.

Тепер вчені платитимуть за проведення досліджень (фото взято з сайту picsru.eu)
Тепер вчені платитимуть за проведення досліджень (фото взято з сайту picsru.eu)

"Я далеко не дурна і знаю закон. Це міг зробити будь-хто інший, однак ідея прийшла в голову спершу мені," - заявила жінка.

На даний час Анхелес Дюран має намір брати платню зі всіх, хто "користується Сонцем". Щоправда, сама вона поки що не пояснила системний механізм такого "оподаткування", та вже встигла пообіцяти 50% всіх внесків передати державі, 20% - пенсійному фонду, 10% передбачає передати на наукові дослідження, ще 10% - на допомогу голодуючим. Решту 10% “сонячних” прибутків іспанка має намір залишити собі.

Джерело: http://news.rufox.ru


Інші новини розділу