В Ізраїлі збудують гігантський будинок-в'язницю для іммігрантів Автор: lesya · Опубліковано: 26.11.2010 11:43 · Розділ: Суспільство

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаніягу запропонував збудувати на півдні країни величезний комплекс, де могли б розмістити незаконних іммігрантів, які проникають у країну з Єгипту.

Комплекс, яким завідуватиме управління в'язниць Ізраїлю, розрахований на 10 тисяч осіб. Нетаніягу, проте, стверджує, що комплекс не можна буде назвати в'язницею, оскільки його мешканців випускатимуть на волю "в разі дотримання останніми певних обмежувальних умов".

Для нелегалів у Ізраїлі збудують спеціальний комплекс (фото взято з сайту ferghana.ru)
Для нелегалів у Ізраїлі збудують спеціальний комплекс (фото взято з сайту ferghana.ru)

Захід, запропонований прем'єром, є складовою комплексу заходів, метою яких є насамперед будівництво загороджувальних споруд на кордоні з Єгиптом. За даними управління реєстрації населення, протягом минулого року на територію Ізраїлю проникло 34 566 біженців з країн Африки, головним чином, Еритреї та Судану.

Кабінет повинен розглянути пропозицію Нетаніягу та проголосувати за чи проти неї вже на початку наступного тижня. Якщо вона буде прийнята, то центр відкриється через півроку.

На сьогоднішній день ізраїльські чиновники не можуть прийняти рішення щодо легального статусу 22 тисяч мігрантів, які подали прохання про надання статусу біженця. У центр відправлятимуть мігрантів, які не становлять ніякої загрози безпеці країни, та не брехатимуть при первісному розслідуванні своїх особистих даних. Мешканцям центру не надаватимуть права на працевлаштування в Ізраїлі.

Джерело: http://www.mignews.com/


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.