Підлітки пробули майже два місяці у відкритому океані Автор: lesya · Опубліковано: 26.11.2010 11:26 · Розділ: Події у світі

Трьох хлопчиків розшукали через місяць після того, як офіційно закінчилася операція з їх порятунку. Представники новозеландських рятувальних служб, що направили на пошуки хлопчиків вертоліт, незабаром вирішили, що вже ніколи не знайдуть зниклих підлітків. Однак цими днями щаслива трійця - 15-річні Філо Філо і Самуель Перець та 14-річний Едвард Насау - була врятована рибалками, які цілком випадково помітили у водах океану маленьку шлюпку з підлітками.

- Це просто неймовірно, що нам вдалося їх побачити! - заявив один з рибалок. - Їхня шлюпка знаходилася в такому місці, куди судна зазвичай не ходять.

Хлопчиків знайшли на північний захід від островів Фіджі. В цілому вони подолали 1600 км за 50 днів своєї подорожі. Спершу молоді люди мали намір за допомогою човна дістатися до сусіднього острова, однак досить швидко збилися зі шляху. Після того, як мандрівники не прибули до призначеного місця, мешканці острова не на жарт стривожилися.

Стан здоровя трьох щасливців не викликає занепокоєння
Стан здоровя трьох щасливців не викликає занепокоєння

З метою здійснення пошуку зниклих представники влади Нової Зеландії майже два місяці тому організували велику рятувальну операцію. Дітей шукали спеціальні судна та вертоліт, та все марно. Після декількох тижнів безуспішних спроб пошуки довелося припинити.

А горе-мореплавці тим часом харчувалися сирою рибою та м'ясом чайок, які присідали на борт човна. Щоб втамувати спрагу, вони використовували дощову воду, однак останніми днями хлопці зневірилися настільки, що почали пити морську.

За твердженням лікарів, підлітки перебувають в хорошому стані, незважаючи на те, що сильно схудли та обгоріли на сонці.

Джерело: http://www.lifenews.ru/


Інші новини розділу