Восковий друк - альтернатива сучасним принтерам Автор: lesya · Опубліковано: 26.11.2010 10:59 · Розділ: Техніка

Цими днями компанія Yanko Design представила радикальну систему воскового друку на основі концепції Wax-on дизайнера Фариса Еімасу. Принтер вельми оригінального та незвичного дизайну здатен замінити традиційні чорнильні пристрої для друку з пластиковими картриджами, які перезаряджаються, на спеціальні блоки з твердим кольоровим воском. Принцип дії цього принтера доволі простий: пристрій розплавляє блоки кольорового воску та ніби “вибризкує” його на папір, в результаті формуючи яскраві та соковиті кольори, які ідеально виглядають практично на всіх поверхнях.

Новий принтер займе небагато місця
Новий принтер займе небагато місця

Невеликий за розміром, із специфічною вертикальною конструкцією, пристрій помітно заощадить простір Вашого робочого столу.

Особлива конструкція та дизайн в поєднанні з простотою використання
Особлива конструкція та дизайн в поєднанні з простотою використання

Згідно з даними інформацієї, викладеної на сайті компанії Yanko Design, "концепція Wax-on дизайнера Фариса Еімасу відображає насамперед всі вияви друку майбутнього, використовуючи при цьому всі переваги нових досягнень воскового друку, його стійкість стійкість та найвищу якість".

Джерело: http://pc.km.ru/news/


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.