Нові пігулки змусять забути про неприємності Автор: lesya · Опубліковано: 25.11.2010 15:22 · Розділ: Наука

В процесі проведення різноманітних досліджень мозку людини, вчені дійшли висновку, що сорок п'ять відсотків усіх емоцій, які переживає кожен протягом всього життя, є негативними, тридцять п'ять відсотків - це нейтральні емоції, і лише двадцять відсотків - емоції позитивні.

Учені американського університету Джона Хопкінса спробували знайти оригінальне вирішення даної проблеми. Їм вдалося виявити, що хворобливі спогади з'являються в глибинних структурах головного мозку, власне, в самому центрі страху. Відчуття страху протягом тривалого часу та виникнення сильних розладів у минулому пов'язані з утворенням у центрі страху особливих білків. На думку вчених, вдале запобігання надходженню в мозок цих білків за допомогою використання таблеток, може повністю «позбавити» людську пам'ять негативних спогадів.

Таблетки допоможуть позбутися неприємних спогадів (фото взято з сайту newsmarket.com.ua)
Таблетки допоможуть позбутися неприємних спогадів (фото взято з сайту newsmarket.com.ua)

Водночас спеціалісти вважають, що це відкриття зможе допомогти в лікуванні різноманітних посттравматичних стресових розладів жертв насильства, військових, які побували в «гарячих точках», а також в процесі лікування наркозалежності та алкоголізму.

Джерело: http://hot-info.ru


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.