Обирайте хліб правильно Автор: lesya · Опубліковано: 25.11.2010 14:58 · Розділ: Краса і здоров'я

Всі ми вже давно знаємо, що хліб може стати джерелом появи та виникнення зайвих кілограмів і сантиметрів на талії, стегнах та інших частинах тіла. Однак обійтися без цього продукту майже неможливо. Щодня у світі споживається близько 9 млн. буханців хліба. Дієтологи розповідають, як правильно та без шкоди для здоров’я і краси вибирати хліб.

Отже, насамперед ігноруйте колір. Всі знають, що білий хліб небезпечніший для здоров'я. Однак темне забарвлення не обов’язково засвідчуватиме його користь. Так, харчовим компаніям вигідно в процесі виробництва фальсифікувати колір продукту. Звертайти увагу слід не на колір, а на склад продукту.

Цілісні зерна. Обираючи хліб для себе й родини, надайте перевагу продукту, виготовленому з борошна, змеленого зі 100% цільних зерен пшениці, вівса, ячменю та інших злаків.

Купуючи хліб без упаковки, ви втрачаєте можливість перевірити виробника (фото взято з сайту gazeta.lviv.ua)
Купуючи хліб без упаковки, ви втрачаєте можливість перевірити виробника (фото взято з сайту gazeta.lviv.ua)

Перевіряйте вміст та наявність волокна. На сьогоднішній день виробники вказують на упаковці харчову цінність того чи іншого продукту, в тім числі й кількість харчових волокон. До речі, купівля хліба в супермаркеті за відсутності упаковки може бути небезпечною, адже перевірити виробника продукту ви вже не зможете.

Не женіться за «здоровими» виразами. Такі поняття як «мультизернові», «з висівками», «з цільними зернами» зовсім не означають, що цей хліб чимось кращий за інший. Якщо вам до вподоби смак, вибирайте його,однак не слід беззастережно вірити рекламі. До речі, досить популярний сьогодні прийом - хліб з різноманітними добавками. Зазвичай у складі продукту вказується лише назва добавки, її ж компоненти залишаються невизначеними, тому, купуючи такий хліб, будьте особливо обережні.

Джерело: http://www.fittrends.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.