Студенти писатимуть статті для Wikipedia Автор: lesya · Опубліковано: 25.11.2010 14:35 · Розділ: Освіта

Wikipedia залучить до написання статей студентів університетів. Wikipedia запустила спільний проект з вищими навчальними закладами. Студенти відтепер писатимуть статті, які опубліковутимуться в енциклопедії. За це вони отримуватимуть заліки.

Новий проект, який отримав назву Public Policy Initative, надасть студентам можливість доповнювати, редагувати та створювати статті в Wikipedia - і це враховуватися як частина їхньої курсової роботи. Від початку осіннього семестру 2010 року до проекту приєдналося дев'ять професорів з восьми університетів. Студентів навчать редагувати в режимі Wikipedia та видадуть їм відповідні завдання.

За словами представників Wikimedia, новий проект з одного боку допоможе Wikipedia значно покращити якість статей, присвячених розкриттю окремих гуманітарних та суспільних тем. З іншого боку, проект стане в пригоді та принесе чимало користі й університетам.

ВІкіпедія визнана одним із найвпливовіших сайтів світу (фото взято з сайту ru.tsn.ua)
ВІкіпедія визнана одним із найвпливовіших сайтів світу (фото взято з сайту ru.tsn.ua)

Так, викладачі стверджують, що Wikipedia стає дедалі популярнішим джерелом інформації в середовищі студентів, і дуже часто буває так, що вони користуються матеріалами та даними енциклопедії, не замислюючись над якістю опублікованих статей. Проект допоможе майбутнім спеціалістам удосконалити свої вміння. Найперше, студенти обов’язково навчаться працювати з іншими джерелами інформації: для того, щоб створити щось для Wikipedia, слід взяти щось не з Wikipedia. Окрім цього, студенти навчаться працювати над удосконаленням матеріалу разом - а це важливий принцип wiki. Також вони в процесі роботи зрозуміють, як саме функціонують wiki-спільноти та як поповнюється Wikipedia. І нарешті, юні спеціалісти набудуть навиків енциклопедичної роботи.

"Ми хотіли б розповсюдити дію проекту й на інші навчальні заклади та навіть за межі англомовної Wikipedia," - зауважує представник Wikimedia Foundation Ліан Девіс.

Такого уровня курсовая работа для студента поможет в создании супер-информационного сайта, а также поможет получить более глубокие знания.

Джерело: http://e-news.com.ua

Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.