Німці активно спілкуються з тещами та свекрухами Автор: lesya · Опубліковано: 25.11.2010 12:03 · Розділ: Суспільство

За даними нещодавно проведеного опитування у більшості німців складаються успішні взаємини з батьками їхнього партнера чи супутником життя. Опитування проводилося на замовлення інтернет-порталу apotheken-umschau.de. У ньому взяло участь 659 мешканців Німеччини, яким уже давно виповнилося 14 років, в подружжі яких живі батьки.

Понад 80 відсотків опитаних зізналися, що батьки їхнього чоловіка або дружини одразу поставилися до них з теплотою. Майже 72 відсотки респондентів заявили, що батьки чоловіка або супутника життя завжди готові вислухати їх у важкий момент. Окрім того, 70 відсотків учасників опитування вважають свої взаємини з батьками чоловіка або дружини щонайменше дружні й довірливі.

В більшості німців складаються успішні взаємини з батьками партнера
В більшості німців складаються успішні взаємини з батьками партнера

Тож не дивно, що 75 відсотків опитаних вважають розповіді про "злих тещ" або "злу свекруху" звичайнісінькою вигадкою, підкреслила, коментуючи підсумки опитування, газета Augsburger Allgemeine. У даному контексті видання нагадало, що вираз "зла свекруха" ("Die Schwiegermutter") служить назвою популярної в Німеччині казки братів Грімм, що роповідає про підступну жінку, яка, в той час як її син-король воюваві, запроторила до в'язниці невістку-королеву та двох онуків.

Джерело: http://www.dw-world


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.