У iPhone5 не буде вбудованої sim- картки Автор: lesya · Опубліковано: 25.11.2010 09:30 · Розділ: Мобільний зв’язок

Компанія Apple запевнила європейських операторів мобільного зв'язку, що смартфон iPhone5, початок продажів якого запланований на середину 2011 р., не буде обладнаний спеціальною вбудованою sim-картою. Однак оператори схильні вважати це лише коротким перепочинком - вони ніяк не ймуть віри в те, що Apple назовсім відмовиться від ідеї, здатної перетворити комп'ютерного гіганта в оператора мережевих послуг, ставши прямим конкурентом операторів. Натомість, за даними Financial Times, представники Apple відмовилися коментувати ситуацію, що склалася.

Покупець телефону зі спеціально вмонтованою sim-картою втрачається для роздрібної мережі стільникових компаній - він може придбати та активувати пристрій за допомогою Інтернету, жодного разу не з’явившись у салон зв'язку. Саме тому представники трьох лідируючих стільникових компаній Європи попередили Apple, що припинять субсидіювати купівлю iPhone під час укладання тривалих контрактів в тому разі, якщо американська компанія продовжить розробку вбудованих sim-модулів. Разом з тим у британській Vodafone, France Telecom та іспанській Telefonica вважають, що це підриває їхні взаємини з абонентами. Натомість Deutsche Telekom має намір докладніше вивчити пропозицію Apple.

Новий смартфон не оснащуватиметься вбудованою sim-картою (фото взято з сайту sotovik.ru)
Новий смартфон не оснащуватиметься вбудованою sim-картою (фото взято з сайту sotovik.ru)

Експерти відзначають, що поширення мобільних телефонів з вбудованими sim-модулями може призвести до зниження лояльності абонентів та збільшить витрати операторів. Однак для Apple така ситуація сприятлива - якщо компанії вдасться укласти угоду про використання мереж одного з операторів, то вона фактично набуде статусу віртуального оператора мобільного зв'язку і зможе видавати рахунки безпосередньо абонентам.

Джерело: http://www.comnews.ru


Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.