Мешканка Нової Зеландії продала власну депресію Автор: lesya · Опубліковано: 25.11.2010 09:23 · Розділ: Цікаві факти

За даними Sunday Star Times, винахідлива мешканка Нової Зеландії продала свою депресію на онлайн-аукціоні Trade Me. Тугу вирішили придбати за 155 новозеландських доларів (близько 120 доларів США).

Незвичний та оригінальний лот, виставлений на торги жінкою на ім'я Емма (прізвище не вказується), викликав значний інтерес у відвідувачів сайту Trade Me. За декілька днів, протягом яких тривав аукціон, сторінку з оголошенням щодо продаж депресії, переглянуло близько 11 тисяч відвідувачів.

В описі лоту Емма вказала, що її депресія досить- таки сувора та навіть може позбавити майбутнього власника бажання вставати з ліжка, приймати душ або чистити зуби. "Моя депресія вас не підведе," - ствердила упорядниця аукціону, яка, за словами самої жінки, страждає цим захворюванням з 14 років.

Депресію все- таки вдалося продати
Депресію все- таки вдалося продати

Незважаючи на те, що ніякої гарантії та офіційного підтвердження передачі лоту покупцеві не було, депресію Емми все ж таки вдалося продати. Лікарі, прокоментувавши результати аукціону, заявили, що такі кумедні та незвичайні торги допоможуть мешканці Нової Зеландії подолати свій стан.

Депресія, як відомо, характеризується зниженням настрою та самооцінки, відсутністю інтересу до подій та оточуючого світу, а також уповільненням та загальмованістю рухової активності.

Джерело: http://mediaget.ru


Інші новини розділу