Вчені реабілітували сіль Автор: lesya · Опубліковано: 24.11.2010 11:45 · Розділ: Краса і здоров'я

Крапку в одвічній суперечці про те, чи вживання солі шкодить людському організмові, чи ні, поставили нещодавно американські вчені. В процесі проведення різноманітних досліджень з'ясувалося, що організм сам регулює кількість споживання солі.

Американські дієтологи провели масштабне дослідження, в якому взяло участь близько 20 тисяч добровольців із 32 країн світу. Під час експерименту фахівці ретельно вивчали раціон харчування людей, беручи до уваги насамперед те, скільки солі вони вживають щодня.

Організм самостійно відрегулює необхідну кількість солі (фото взято з сайту lutsk.ws)
Організм самостійно відрегулює необхідну кількість солі (фото взято з сайту lutsk.ws)

Висновок виявився цілком несподіваним: організм сам визначає норму та потрібну кількість споживання солі. Це означає, що більше норми ви ніколи не з'їсте. Кількість вживання солі регулюється головним мозком так само, як температура тіла.

Джерело: http://www.zdr.ru/


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.