Кисневий коктейль поєднує корисне з приємним Автор: lesya · Опубліковано: 24.11.2010 10:58 · Розділ: Краса і здоров'я

Кисневі коктейлі останнім часом стрімко набули популярності. Це й не дивно, адже такий коктейль має приємний смак і дуже корисний як для дітей, так і для дорослих. Кисневий коктейль - це насичена киснем повітряна піна, яка складається з соку або спеціального фіторозчину. Його можна вживати як звичайний напій або просто їсти ложкою.

Більшість може і не знати, що з'явилися вони в нашій країні вже досить давно. Ще за радянських часів їх подавали в різних лікувальних закладах та санаторіях. Винахідником кисневого коктейлю вважають академіка М.М. Сиротініна, а датують появу напою початком шістдесятих років 20 століття. В основу даного винаходу лягли знання про дихальної функції шлунку та про позитивний вплив кисню на людський організм в цілому.

Однак кисневі установки в ті часи були досить великим дефіцитом, тому були недоступними пересічним громадянам. З часом кисневі коктейлі набули більшого поширення.

Для приготуванння коктейлю в домашніх умовах слід придбати спеціальний набір
Для приготуванння коктейлю в домашніх умовах слід придбати спеціальний набір

Сьогодні їх можна скуштувати в різних спортивних центрах, салонах краси, торгових центрах, барах, дитячих установах тощо. Однак на сьогоднішній день такий напій можна приготувати і в домашніх умовах. До речі, це зовсім не складно, якщо придбати спеціальне сучасне обладнання.

Отже, приготувати кисневий коктейль доволі просто. Необхідно придбати спеціальний комплект, який містить спеціальні балончики для утворення кисню та суху вітамінну суміш. Вітамінна суміш з пакетика насипається в стакан і заливається двома столовими ложками води. Потім все це насичується киснем і отримується готовий коктейль.

Основу коктейлю становить вода чи будь-який інший напій. Зазначимо, що найсмачнішими будуть коктейлі, приготовані з пакетованого або свіжовичавленого соку. В процесі приготування можна навіть використовувати алкоголь, шкідлива дія якого нейтралізується киснем. Лікарською складовою можуть стати відвари та екстракти різних трав. В якості смакових добавок найчастіше використовують сиропи. Вітамінний вміст виявляється в соках, різних тонізуючих добавках або сиропах, приготованих на основі плодів і ягід.

Користь кисневого коктейлю - беззаперечна, адже саме його вживання дозволяє вирішити проблему гіпоксії (кисневого голоду). Як відомо, більшості з нас не вистачає часу на систематичні прогулянки свіжим повітрям. Та, зрештою, й свіже повітря в наш час знайтине так- то легко. Для цього слід вирушити як мінімум до парку. Зате одна порція кисневого коктейлю є чудовою альтернативою двогодинній прогулянці лісом.

Напій абсолютно нешкідливий і єдиним протипоказанням щодо його вживання може бути індивідуальне несприйняття його компонентів. Регулярне вживання кисневого коктейлю підвищує імунітет, заряджає енергією, підвищуючи разом з тим рівень працездатності. В дітей спостерігається підвищення успішності на уроках.

Кисневий коктейль допомагає покращити стан шлунково-кишкового тракту та серцево-судинної системи, дозволяє вирішити проблему порушень сну, позбавляє синдрому хронічної втоми. При регулярному вживанні напою покращується обмін речовин в організмі, що призводить до зниження ваги в людей, які страждають ожирінням. Вагітні жінки використовують коктейль з метою створення найкращих умов для розвитку плоду. Дуже корисний він і для якнайшвидшого відновлення спортсменів після змагань та тренувань. Разом з тим, кисневий коктейль допомагає успішно долати негативні наслідки стресів, емоційних і фізичних перенавантажень.

Для нормалізації роботи організму дорослим рекомендується вживати кисневий коктейль не менше трьох разів на день, дітям - лише раз.

Джерело: http://real-misli.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.