В одному з храмів Бангкока знайшли дві тисячі ембріонів Автор: lesya · Опубліковано: 24.11.2010 10:50 · Розділ: Події у світі

Жахлива знахідка, виявлена цими днями в одному з буддійських храмів Бангкока, шокувала поліцейських. У тисячах пакетів знаходилися ембріони, які, за твердженням спеціалістів, є жертвами нелегальних абортів.

Працівники поліції виявили пакети цілком випадково. У крематорії, де відбувалося спалювання, зламалася піч, внаслідок чого повітря в окрузі наповнилося не зовсім приємним та специфічним запахом мертвих тіл. Тоді ж працівники поліції міста провели обшук, в результаті виявивши останки 2 тисяч тіл ненароджених ще дітей.

Пакети з ембріонами поліція виявила цілком випадково
Пакети з ембріонами поліція виявила цілком випадково

На даний час у Бангкоку перевіряється більше 5-6 клінік, які підозрюються у незаконному проведенні абортів. Працівники буддійського храму, які проводили кремацію, отримували за це не малі гроші. Сьогодні поліцією вже заарештовано декілька осіб.

За законом Таїланду, переривати вагітність будь-якими відомими медицині способами заборонено. Жінка може зробити аборт лише у випадку згвалтування, та в тому разі, якщо вагітність протипоказана за станом здоров'я або тоді, коли дитина хвора.

Джерело: http://skuky.net


Інші новини розділу