Британських школярів вчать правильно відрізати руки й ноги Автор: lesya · Опубліковано: 24.11.2010 10:43 · Розділ: Життя

Британських школярів навчають правильно відрізати злочинцям кінцівки. В одному з підручників, що використовуються на сьогоднішній день програмою окремих мусульманських шкіл, учням з- поміж інших завдань пропонується перерахувати негативні риси єврейського народу. Водночас інший текст детально змальовує різні способи покарання, передбаченого за гомосексуальні відносини. За скоєння такого “злочину” передбачається покарання у вигляді смертної кари шляхом побиття камінням, спалювання або ж кидання людини у прірву. Окрім того, дітей переконують, що ті, хто не проповідує іслам, обов’язково горітимуть в пеклі.

А в підручнику для школярів, які досягли 14-річного віку, наводяться закони шаріату, зокрема покарання за крадіжку. В книзі подаються докладні схеми того, як потрібно відрізати злочинцям руки й ноги.

У деяких підручниках подаються жорстокі закони шаріату
У деяких підручниках подаються жорстокі закони шаріату

Згідно з результатами розслідування, проведеного нещодавно BBC, із такими способами покарання невірних в цілому ознайомлюється близько 5 тисяч школярів Великобританії, які навчаються в мусульманських школах.

На обурення з боку британського уряду в саудівському посольстві зазначили, що такі матеріали в більшості випадків просто- на- просто вирвані з контексту і часто називаються історичними описами.

Школи, про які йдеться у розслідуванні, входять до складу організації Саудівської Аравії Студенти клубів та шкіл. Одна з таких шкіл у Лондоні, за даними журналістів, фінансується урядом Саудівської Аравії.

Джерело: http://www.segodnya.ua/


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.