Американка народила близнят від різних чоловіків Автор: Вікторія · Опубліковано: 19.05.2009 10:33 · Розділ: Цікаві факти

Американка народила двох хлопчиків-близнят від різних батьків з різницею в декілька хвилин. За дев'ять місяців до цього відбулося майже неможливе, Міа Вашингтон завагітніла одночасно від свого цивільного чоловіка та від коханця. Зараз Джастіну і Джордану вже одинадцять місяців.

Мати запідозрила, що сини несхожі між особою, тому звернулася в клініку для аналізу ДНК і там встановили, що у дітей різні батьки. За словами фахівців, шанс народження близнюків від різних біологічних батьків - один на мільйон. Джеймс Харрісон, чоловік Вашингтон, погодився пробачити невірну кохану та виховувати обох хлопчиків як власних синів. Хто є батьком другої дитини, поки що невідомо.

Близнюки від різних батьків народжуються дуже рідко, і у всьому світі відомо лише декілька таких випадків. «Це дуже дивно - більшість людей не вірять, що так буває, але так дійсно трапляється», - говорить Джені Тібодо з лабораторії Clear Diagnostics DNA. Якщо у жінки під час овуляції більш за одного статевого партнера, є мізерний шанс запліднення різних яйцеклітин, указують лікарі.

Пара ще не опам'яталася від шокуючого відкриття. Міа і Джеймс не збираються приховувати від дітей, що у них різні тати. Якщо в майбутньому Джастін захоче зустрітися зі своїм справжнім батьком, то він дістане таку можливість - говорить мати.

«Я щодня радію, що перевірка ДНК не зруйнувала нашу сім'ю, - говорить мати хлопчиків. Джеймс - хороша людина він відмінний батько і по-справжньому любить обох хлопчиків». Міа завіряє, що визнала свою помилку та прийняла відповідальність за неї. «Я раджу іншим жінкам остерігатися заводити зв'язки на стороні. Спочатку добре подумайте про наслідки» - каже вона.

Джеймс помічає, що йому потрібний час, щоб повернути довіру коханій. П'ять місяців тому Міа Вашингтон завагітніла знову - дитина повинна народитися восени.

Джерело for-ua.com


Інші новини розділу