У складі фарби склянок Coca-Cola виявлено канцерогенний елемент Автор: lesya · Опубліковано: 23.11.2010 11:05 · Розділ: Екологія

Нещодавно спеціалісти виявили у складі фарби, яка використовується в процесі виробництва стаканчиків Coca-Cola, канцероген. За даними РІА Новости, один з найбільших в світі виробників безалкогольних напоїв Coca-Cola відкликав з американського ринку 22 000 склянок з фірмовим дизайном після того, як у складі фарби було виявлено канцерогенний кадмій.

"Не зважаючи на те, що фарба, яку використовували для розмальовування склянок, дійсно містила кадмій, концентрація цієї отруйної речовини була незначною і заподіяла ніякої шкоди здоров'ю наших клієнтів," - підкреслюється в офіційній заяві компанії.

Пити з таких склянок не варто
Пити з таких склянок не варто

"Ми нерідко відкликаємо свою продукцію з ринку, якщо вона не відповідає прийнятим стандартам якості, навіть в тому випадку, якщо насправді немає ніякого ризику для здоров'я людей або відповідного розпорядження влади," - підкреслюють у прес-релізі представники компанії Coca-Cola.

Нагадаємо, що в червні цього року найбільша в світі мережа швидкого харчування McDonald's відкликала з ринку понад 13 млн. склянок із зображенням популярного мультиплікаційного персонажа Шрека та іншими героями з однойменного мультфільму, в процесі досліджень встановивши, що у фарбі міститься кадмій.

Джерело: http://news4k.com


Інші новини розділу