Найкращі рифи вісімдесятих Автор: lesya · Опубліковано: 23.11.2010 10:11 · Розділ: Музика

Недавно компанія Gibson Guitar Corporation опублікувала на власному сайті список десяти найкращих гітарних рифів 80-х років. Риф (англ. Riff) — це прийом мелодійної техніки джазу, характерний для свінгу, однак він також зустрічається в різних формах афро-американського фольклору, класичному та сучасному джазі. Це неодноразово повторювана групою інструментів чи тутті коротка мелодійна фраза, яка використовується або як засіб нагнітання динаміки (т.зв. стомп), або як стійка форма супроводу імпровізуючого соліста (бекграунд).

"Риф - це своєрідний феномен, здатний нормальну пісню перетворити на бездоганну, а бездоганний трек - в класику всіх часів," - повідомляють укладачі списку. Разом зтим вони відзначають, що рифи пісень 50-х років, які не можуть не запам’ятатися, досягли свого розквіту в 60-і 70-і, перетворившися в традицію рок-музики у 80-ихі.

Найкращим рифом 80-х за версією Gibson є той, який звучить у титульній пісні з альбому AC / DC "Back in Black". Платівка побачила світ у липні 1980 року і вважається першим диском колективу, записаним без участі вокаліста Бонна Скотта.

Найкращим рифом визнано риф групи AC / DC з альбомуBack
Найкращим рифом визнано риф групи AC / DC з альбомуBack

На другому місці опинився риф з пісні The Rolling Stones "Start Me Up". Трек входив до випущеного в серпні 1981 року альбому "Tattoo You". Третій рядок списку зайняла композиція Оззі Осборна "Crazy Train" з альбому 1980 року "Blizzard of Ozz". Гітарну партію цього треку виконав знаменитий Ренді Роудс (Randy Rhoads).

Водночас до списку потрапили композиції Майкла Джексона, Guns N 'Roses та The Clash.

Джерело: http://news.vnutri.info/


Інші новини розділу