Шіснадцятирічний школяр став артистом року Автор: lesya · Опубліковано: 23.11.2010 10:03 · Розділ: Музика

Нагорода "Артист року" на 38-ій церемонії American Music Awards дісталася цими днями шіснадцятирічному канадському школяреві Джастіну Біберу. Про це повідомляє видання РІА Новости з посиланням на телеканал ABC.

У номінації "Артист року" за найвищу нагороду змагалися такі відомі зірки шоу-бізнесу, як Леді Гага, Кетті Перрі, Емінем, Кеша. Минулого року нагороду отримала тріумфатор церемонії Тейлор Свіфт, яка цього разу не потрапила навіть до п'ятірки фаворитів глядачів музичного телеканалу.

Бібер піднімався на сцену за призом у вигляді кришталевої піраміди тричі - окрім титулу "Артист року" юнак став "Відкриттям року", отримавши водночас перемогу в категорії поп-і рок-жанру, обійшовши в цьому плані знаменитих реперів Емінема і Ашера, також номінованих у цій категорії.

Бібер обігнав Кетті Перрі та Емінема (фото взято з сайту spletnik.ru)
Бібер обігнав Кетті Перрі та Емінема (фото взято з сайту spletnik.ru)

"Я просто не уявляю, як таке можливе. Творчість Емінема я пам'ятаю ще з трирічного віку, а Ашера взагалі вважаю своїм учителем," - зауважив Бібер, отримуючи приз.

Голосування за допомогою мобільних телефонах велося буквально до останньої хвилини, яка передувала оголошенню переможця. Тричі Бібер виголошував зі сцени слова подяки своїм батькам.

Хлопець став відомим раптово. У 2009 році з’явився його перший сингл "One Time". Пісня одразу ж стала хітом, а в Бібера з’явилися натовпи шанувальниць. В липні, через тиждень після виходу, його пісня вже зайняла 12-е місце в рейтингу "Canadian Hot 100". В Джастіна налічується 8 кліпів на його пісні, талановитий школяр випустив два альбоми - "My World", який вийшов 17 листопада 2009 року, і "My World 2.0", випущений в березні цього року.

Переможець American Music Awards визначається шляхом проведення народного голосування. Премія, яка вручається у восьми номінаціях, була задумана як єдиний в середині 70-х років конкурент премії Grammy, яка вручається професійним співтовариством.

Джерело: http://www.ekhoplanet.ru


Інші новини розділу