У Києві пройде Всеукраїнський велодень Автор: Вікторія · Опубліковано: 19.05.2009 16:30 · Розділ: Спорт

Асоціація велосипедистів Києва має намір 24 травня цього року в центрі столиці провести акцію «Всеукраїнський велодень».

Акція розпочнеться загальним збором велосипедистів о 10:00 біля арки Дружби народів у Києві, повідомляють організатори акції.

Учасники проекту планують виїхати від арки за маршрутом вулиця Хрещатик - бульвар Шевченка - вулиця Володимирська - Михайлівська площа. Дійство завершиться о 12:00-12:30 на Михайлівській площі в центрі столиці.

За словами організаторів, мета акції – привернути увагу влади до проблеми облаштування велосипедних доріжок у столиці, забезпечення громадських установ паркувальними майданчиками для велосипедів та визнати велосипедистів повноправними учасниками дорожнього руху.

Учасники акції також хочуть продемонструвати переваги велосипеда, як альтернативного та екологічно безпечного виду транспорту для великих міст і провести свого роду пропаганду здорового способу життя. Аналогічні акції також відбудуться в цей день у Вінниці, Дніпропетровську, Львові, Луганську, Одесі, Рівному, Харкові, Черкасах.

В травні минулого року в акції взяли участь 1-1,5 тисяч велосипедистів.

Джерело korrespondent.net


Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.