У матерів, що палять, зростає ризик народження потенційного злочинця Автор: lesya · Опубліковано: 19.11.2010 12:31 · Розділ: Медицина

Вчені Королівського коледжу акушерів та гінекологів RCOG у Великобританії стверджують: якщо жінки курять під час вагітності, то їхні діти можуть стати жорстокими злочинцями.

В процесі дослідження фахівці детально розглянуті та простежили зміну звичок майбутніх матерів, водночас ретельно проаналізувавши історії народження й розвитку 4 тисяч дітей обох статей, які з'явилися на світ в період з 1959 по 1966 рік. Виявилося, що 33% дітей, народжених матерями, що палять, неодноразово притягувалися до кримінальної відповідальності в період з 1990 до 2000 року. Паралельно з'ясувалося, що 16% хлопчиків, чиї матері продовжували палити під час вагітності, згодом стали насильниками.

Куріння під час вагітності підвищує ризик народження майбутнього злочинця
Куріння під час вагітності підвищує ризик народження майбутнього злочинця

Такі результати, за словами спеціалістів, можуть бути пов'язані з тим, що в ранньому дитячому віці куріння матері в присутності дитини формує у її підсвідомості навички антигромадської поведінки. Досягши зрілості, така дитина починає зневажливо ставитися до прав і комфорту оточуючих людей. Вагомим у даному контексті є і той факт, що куріння під час вагітності пошкоджує мозок ненародженої дитини ще в утробі.

В сучасному світі з курінням посилено борються уряди та відповідні міністерства всіх країн. Серед заходів, спрямованих на вирішеня проблеми - заборона куріння ароматичних сигарет, безбарвні сигаретні пачки та пачки, на яких зображені трупи.

Джерело: http://www.infomaniya.ru


Інші новини розділу