Нова кіностудія в Інтернеті Автор: lesya · Опубліковано: 19.11.2010 12:22 · Розділ: Кіно

Завдяки стрімкому розвитку та поширенню популярності сучасних інтернет-технологій кіновиробництво виходить на новий рівень. Так, приміром, компанія Amazon.com запускає власну кіностудію в Інтернеті. Основна особливість проекту в тому, що його умови передбачають, насамперед, колективну участь у створенні фільмів як професійних кінематографістів, так і звичайних, некомпетентних у цьому питанні глядачів.

Таким чином, новинка Amazon.com використовуватиме ідеї та напрацювання сотень та тисяч бажаючих на всіх етапах кіновиробництва - від моменту створення сценарію і аж до фінального мастерингу фільмів.

Разом з тим відзначається, що такий проект надає унікальну можливість будь-якому охочому професіоналові чи аматорові завантажити сценарій на сайт студії, який після обговорення спільнотою може бути модифікований та використаний для створення тестових фільмів тривалістю до 70 хвилин. Студія натомість зобов'язується виплачувати щомісячну премію в $ 100 тисяч авторові найкращого фільму, та премії по $ 20 тисяч творцям двох найкращих сценаріїв.

Цілу купу грошей зможе отримати автор найкращого сценарію (фото взято з сайту revcom.lviv.name)
Цілу купу грошей зможе отримати автор найкращого сценарію (фото взято з сайту revcom.lviv.name)

Окремими нагородами стануть щорічні премії сумою $1 мільйон за кращий фільм та $100 тисяч за кращий сценарій. Таким чином, студія планує витратити доволі значні кошти на заохочення авторів.

Водночас Amazon оголосила про співпрацю з компанією Warner Bros, яка повинна забезпечити рекламу та прокат найкращих фільмів через свою мережу. Представники Amazon.com заявляють, що Голівуд залишається надто закритою структурою, до якої дуже важко потрапити новачкам. Новий проект дозволить авторам малобюджетних фільмів з усього світу заявити про себе та надасть унікальний шанс досягти успіху.

Джерело: http://www.internovosti.ru


Інші новини розділу

 • Кінопрем’єри: грудень.

  Кінопрем’єри: грудень. · Anastasia · 02.12.2016 18:20

  До вашої уваги коротенький огляд найгучніших прем'єр грудня.


 • Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя

  Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя · Марина Левицкая · 29.02.2016 15:45

  Улюблений актор всіх жінок світу Леонардо Ді Капріо отримав престижну премію «Оскар» від американської академії кінематографічних мистецтв і наук за найкращу чоловічу роль в фільмі «Вижив» відомого режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту. До цього його неодноразово висували на здобуття премії: п’ять разів, як актора та один раз, як продюсера.


 • Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2"

  Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2" · Марина Левицкая · 18.11.2015 11:46

  Всі, хто дивився фантастичну комедію «Назад у майбутнє», не могли не запам'ятати одну цікаву деталь з другої частини – кросівки Nike Air Mag, які носив головний герой кіно-трилогії Марті МакФлай. Варто відзначити, що обмежена партія таких кросівок була випущена компанією Nike ще у 2011 році. Кошти, отримані від продажу зіркового взуття (а це приблизно 6 мільйонів доларів), були направлені в Фонд для дослідження хвороби Паркінсона, який створив Майкл Джей Фокс. Саме він зіграв роль того самого Марті МакФлая. Тоді ці кросівки лише ззовні нагадували ті, що були у фільмі. Та й шнурки не вміли затягуватися самостійно.


 • Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті

  Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті · Марина Левицкая · 02.11.2015 11:49

  Відомого французького кінорежисера, сценариста і продюсера в черговий раз звинуватили у плагіаті.


 • Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин

  Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин · lesya · 29.09.2015 15:51

  Режисери і продюсери відомих фільмів не шкодують коштів на спецефекти. Щоб все виглядало видовищно і правдоподібно, вони готові викинути на вітер мільйони, знищуючи дощенту цілком добрісенькі та новісенькі речі.