Чоловіки й жінки відпочивають по- різному Автор: lesya · Опубліковано: 19.11.2010 12:13 · Розділ: Суспільство

За даними опитування, проведеного порталом Superjob.ru, у чоловіків та жінок після роботи залишається приблизно однакова кількість вільного часу. За даними www.rosbalt.ru чоловіки вільний час, який залишається після роботи, найчастіше присвячують комп'ютерним іграм. Натомість жінки, на відміну від них, віддають вечірні години домашнім справам - прибиранню, пранню та приготуванню їжі.

Чоловіки й жінки розслабляються по- різному
Чоловіки й жінки розслабляються по- різному

Вже давно не секрет, що домашня робота є необхідним заняттям, в основі якого лежить турбота про близьких нам людей. Саме тому, за твердженням спеціалістів, для представниць слабкої статі вона нерідко є найкращою «терапією». Набагато складніше розслабитися та відпочивати чоловікам, не зважаючи на те, що вибір проведення вільного від роботи часу в них набагато різноманітніший, ніж у жінок. Справа в тому, що дії, спрямовані винятково на самого себе, приносять короткочасне емоційне наповнення та психічне задоволення, надалі ж вони створюють ще більшу порожнечу, штовхаючи до пошуку нових, не знаних раніше, джерел задоволення.

Виправляючи та корегуючи звичний та буденний спосіб отримання задоволення, ми крок за кроком змінюємо напрямок власної долі, вступаючи в новий етап саморозвитку. А це вже зовсім інший спосіб життя та незрівнянно більші можливості отримання радості від усвідомлення власного існування як чоловіків, так і жінок.

Джерело: http://kabmir.com/novosti


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.