Японські архітектори спроектували міні- дім Автор: lesya · Опубліковано: 19.11.2010 11:17 · Розділ: Нові технології

Японське архітектурно-дизайнерське бюро "Поточне ательє" створило унікальний будинок, спроектований спеціально для тісних японських міст. Будівля неправильної форми ідеально вписується в крихітний отвір між двома іншими великими будівлями. Вхід та, відповідно, перший поверх знаходяться на 1,5 метра нижче рівня землі. Задовільняючи умови та побажання замовника, архітектори, створюючи проект, навіть передбачили автомобільну парковку на одне місце. Парковка розташована на рівні проїзної частини (другий поверх), однак, оскільки під нею порожньо, складається помилкове враження, ніби автомобіль висить у повітрі.

У новоствореному міні- будинку мешкатиме сімя з шести осіб
У новоствореному міні- будинку мешкатиме сімя з шести осіб

Не зважаючи на невеликі розміри, будинок досить просторий. У ньому три рівні, на яких зручно розташувалися кухня, ванна, передпокій, їдальня та, нарешті, декілька спалень. Головний архітектор проекту Ясухіро Ямасіта особливо пишається тим, як саме він вирішив одну делікатну проблему: заглядати у вікна з вулиці або із вікон чи балконів сусідніх будинків не вийде завдяки особливій геометрії та оригінальному розташуванню вікон міні- оселі. У будинку проживатиме родина з шести осіб: господар з дружиною та дитиною, його батьки й сестра.

Джерело: http://week.izvestia.ru/


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.