Де насправді мешкають примари? Автор: lesya · Опубліковано: 19.11.2010 11:13 · Розділ: Життя

Не вірте тим, хто стверджує, ніби привидів насправді не існує. Так, протягом століть люди ставали очевидцями неймовірних подій, дивовижних звуків та образів, які до цих пір науці так і не вдалося розшифрувати чи пояснити. Письменники, журналісти, політики та прості селяни багатьох поколінь неодноразово говорили про духів померлих, яких їм доводилося бачити протягом життя. Полтергейсти є всюди, і воістину страшною може виявитися ніч, проведена у будинку, де вони розгулюють без всяких перешкод. Не дарма стільки книг та оповідань було присвячено саме цим таємничим істотам, які продовжують лякати мирних мешканців будинків та готелів. Отож розглянемо ті місця, де живуть справжні привиди сьогодні.

Мешканцям Трансільванії, де колись жив знаменитий граф Дракула, неодноразово доводилося відчувати крижаний жах. Вони стверджують, ніби-то бунтівний дух знаменитого вампіра до цього часу не покидає стін замку. Замок Бран - знаменитий замок Дракули в Трансільванії - воістину найвідоміше та найпопулярніше місце у світі, з яким пов’язуються різноманітні містичні події та випадки.

Ця будівля є однією з найстрашніших на планеті. Готичний силует замку, що сягає своїми шпилями небес, століттями вселяв жах в не одне покоління оточуючих завдяки діянням князя Влада IV, більше відомого як Влад Дракула. Славу кривавого монстра він здобув завдяки своїй нездоровій та аномальній пристрасті садити всіх на палю.

Згідно з іншою легендою, Влад Цепеш тут лише ночував під час своїх походів, а навколишня територія була його улюбленим місцем полювання. Замок Бран, який ніколи насправді не належав князю Цепешу, реальній історичній особі, надихнув Брема Стокера на створення образу графа-вампіра. До речі, відреставрував будівлю відомий американський режисер Френсіс Форд Коппола для зйомок свого знаменитого фільму "Дракула" ще в 1992 році.

Одним із найзнаменитіших притулків привидів уже у США, а не в Трансільванії, вважається Миртова плантація (Myrtles Plantation) в Луїзіані. Тут побутує легенда, яка пояснює наявність в особняку Myrtles Plantation в Луїзіані привидів. Отже, жила собі рабиня на ім'я Хлоя...

У Хлої була безглузда звичка - підслуховувати розмови інших біля дверей кімнат особняка господарів. Одного разу господар застав Хлою на гарячому, в якості покарання відрізавши дівчині вуха. З тих пір Хлоя змушена була постійно вдягати зелену хустину, яка прикривала рану. Рабиня вирішила помститися: одного разу вона спекла пиріг з отруйними листям олеандра. Через трагічний біг обставин жертвами вбивства стали дружина та дві дочки господаря. Пізніше Хлою лінчували інші раби за те, що та посміла розгнівати господаря, накликавши лихо на них усіх. Після цього привид Хлої став повноправним мешканцем маєтку.

Окрім того, в Myrtles Plantation ціла низка інших привидів - маленька дівчинка, відображення якої можна побачити в дзеркалах на сходах. Вона шле прокляття на кожного, хто осмілиться переночувати в її кімнаті. Правда це чи вигадка - науці на сьогоднішній день не відомо. Відомо одне - сьогодні Myrtles Plantation - один з найзнаменитіших будинків з привидами в США, який пропонує нічліг та проводить екскурсії туристам, які шукають пригод та екстримального відпочинку.

Одна з найнадійніших в'язниць Сан-Франциско, Алькатрац, використовується сьогодні виключно як музей. Однак паранормальних явищ тут явно вистачає. Територія острова колись використовувалася як захисний форт, пізніше як військова в'язниця, а згодом - ще й як в'язниця з підвищеним рівнем захисту для особливо небезпечних злочинців і тих, хто здійснював спроби втечі з попередніх місць ув'язнення.

На території колишньої вязниці часто трапляються паранормальні явища
На території колишньої вязниці часто трапляються паранормальні явища

До ув'язнення в Алькатрасі не засуджували: туди зазвичай переводили тих, хто чимось особливо "відзначився". Самостійно обрати Алькатрас місцем відбування терміну покарання було неможливо. Хоча для деяких гангстерів робили виняток, серед них, приміром, Аль Капоне, Кулеметний Келлі (в ті роки "ворог держави № 1") та інші кримінальні знаменитості.

Амітівільскій будинок, що знаходиться за адресою 112, Оушен-Авеню (Амітівіл, Нью-Йорк) знаменитий тим, що його власників турбували постійні шуми, голоси та музика, а також несподівана поява тіней та неприємних запахів. У 1979 році навіть здійчнили спробу вигнати з дому демонів.

Единбурзький замок - найпопулярніше в середовищі туристів місце у Шотландії, де можна ненароком зустріти дух барабанщика, який повідомляє про небезпеку, та волинкаря, що зник колись за невідомих обставин в підземеллях фортеці.

Знамениті Паризькі катакомби - тунелі, вириті під містом, куди починаючи з 1800-х років у зв’язку з переповненістю кладовищ скидали тіла померлих. Навіть без зустрічі з привидами в цьому місці досить- таки моторошно. Тим не менше, відвідувачі продовжують стверджувати, що чують там дивні голоси.

У 1892 році в розкішний готель "дель Коронадо" (Hotel del Coronado), розташований в Сан Дієго Бей (Каліфорнія), прибула молода жінка, яка, за її ж словами, повинна була зустрітися тут зі своїм чоловіком.

Привид дівчини до цього часу лякає відвідувачів
Привид дівчини до цього часу лякає відвідувачів

Чоловік так і не з'явився, а дівчину кількома днями пізніше знайшли мертвою на сходах готелю. З тих пір привид молодої дівчини в чорному мереживному вбранні наводить жах на припізнілих відвідувачів.

В замку Інверарі в Шотландії теж є своя паранормальна пам'ятка - тут мешкає привид арфіста, повішеного у 1644 році.

А в Австралії охоронець маяка на мисі Хікс, який загадково зник у 1947 році, щодня полірує ручки дверей маяка.

Джерело: http://www.personalmoney.ru


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.