Facebook заблокувала акаунти користувачів Автор: lesya · Опубліковано: 18.11.2010 11:09 · Розділ: Нові технології

Найбільша соціальна мережа світу - Facebook - помилково заблокувала велику кількість акаунтів користувачів. Збій дала система, розроблена спеціально для знаходження та відключення несправжніх профілів. За повідомленням офіційних представників Facebook, на даний час соцмережа працює над усуненням помилки та активацією заблокованих акаунтів. Помилка пов'язана з процесом розгортання нової системи обміну повідомленнями між користувачами соцмережі. Інформація щодо кількості заблокованих акаунтів поки що залишається в таємниці.

Разом з тим, інтернет-видання Boy Genius Report (BGR) уточнює, що в основному були відключені акаунти жінок - цей факт засвідчує велика кількість повідомлень, відправлених в Twitter. Facebook повідомив, що дані, вказані в їхніх профілях, - недостовірні.

BGR наводить повний текст цього повідомлення: "Будь ласка, завантажте власне посвідчення особи та переконайтеся, що на відсканованому зображенні чітко простежуються ваше повне ім'я, дата народження та фотографія. Іншу особисту інформацію (приміром, номер соціального страхування) необхідно зафарбувати".

Для усунення помилки необхідно завантажувати персональні дані
Для усунення помилки необхідно завантажувати персональні дані

Техноблог Mashable звернувся до представників Facebook з метою з'ясування достовірності офіційного статусу повідомлення, однак відповіді ще не отримав. На даний час інтернет-видання рекомендує учасницям соцмережі ні в якому разі не відправляти свою персональну інформацію.

Джерело: http://www.vesti.ru/


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.