Автору "любовного спаму" не вдалося підкорити дівчину Автор: lesya · Опубліковано: 18.11.2010 09:57 · Розділ: Життя

Автор "любовного спаму", службовець австралійського управління з питань імміграції Стів Такер так і не зміг домогтися прихильності дівчини на ім'я Олівія, в процес пошуку якої він спробував задіяти власних колег. За словами дівчини, вона взагалі не пам'ятає, як виглядає її залицяльник, отож тим більше не планує спілкуватися з ним.

Про те, що держслужбовець Стів Такер вирішив відшукати дівчину, яка припала хлопцеві до вподоби, стало відомо ще на початку тижня. Співробітник імміграційного відомства скористався корпоративною електронною поштою, розіславши всім колегам листа з проханням допомогти йому зв'язатися з цією дівчиною. Такер зазначив, що познайомився з нею на вечірці і знає лише ім'я - Олівія.

"Якщо ви якимось чином зможете повідомити Олівії, що я хочу її бачити, то буду дуже й дуже вам вдячний. Розумію: це не найкращий спосіб використовувати корпоративну пошту, я, зрештою, й не ставив перед собою мету послуговуватися цим сервісом не за призначенням," - зазначається в "любовному спамі" Такера.

Дівчина не відповіла романтичному держслужбовцю взаємністю
Дівчина не відповіла романтичному держслужбовцю взаємністю

Співробітники імміграційного управління спершу розпочали активне обговорення отриманого послання, а незабаром ця тема захопила й місцеві соціальні мережі. Багато мешканців Австралії висловили підтримку закоханому Такеру, назвавши його вчинок надзвичайно романтичним. Для підтримки Такера навіть було створено мікроблог на Twitter та групу в Facebook.

Особливий цікавило користувачів соцмереж питання про те, чи вдалося вкінці- кінців держслужбовцю зустрітися з Олівією. Водночас Такер не мав права поширювати інформацію про дівчину, оскільки такий вчинок порушує недоторканність її особистого життя.

В результаті 16 листопада Олівія відреагувала на широко обговорюваний "любовний спам", заявивши, що не бажає зустрічатися з Такером. Сам автор "любовного спаму" відмовився спілкуватися з журналістами, так і не прокоментувавши результати затіяної їм кампанії.

Джерело: http://wknews.ru


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.